צילום:btc

האם יש משרדים להשכרה בלב בני ברק?

בישראל מאות אלפי משרדים וחלק ניכר מהם ממוקמים באיזור המרכז. חלק מהמשרדים תתפלאו ממוקם בלב העיר בני ברק

 • באופן אישי: גדול הדור מעיין במקרי הצדקה של ועד הרבנים

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

 • המכתב שנשלח ממחלקת לב: "לילדים שלי אין אפילו תחפושת"

  תוכן מקודם

 • וצומו עלי: יהודי איראן בשליחות גורלית למען עם ישראל

  תוכן מקודם

כן החברה החרדית השתנתה ולא מעט אנשים רוצים לשלב את לימוד התורה עם הכנסה. בשנים האחרונות ניתן לראות גידול ניכר בעולם העסקים החרדי בכלל ובעיר בני ברק בפרט. פיתוח של יזמות שהולך וצובר תאוצה, בהשפעת החברה החילונית. ולא מדובר רק בגברים, גם נשים פותחות עסקים קטנים בעיקר בבתים פרטיים ומפעילות אותם לרוב בשעות הערב. כפועל יוצא מזה הביקוש להשכרת משרדים למגזר החדרי עלה

מתחמי העסקים המתחדשים בבני ברק

בעבר כשבעלי העסקים רצו להשכיר משרד בגוש דן, מיד חשבו על העיר תל אביב, עם הזמן העיר נעשתה צפופה והנגישות אליה הפכה למורכבת. יזמי נדל"ן הבינו את המצב וחיפשו חלופה טובה, והמהפכה לא איחרה לבוא. ההתחלה היתה בפאתי העיר בני ברק, סמוך לצירי הגישה המרכזיים בגוש דן, שם נבנו כמה מתחמי ומגדלי משרדים ועסקים. המיזם הפך תוך זמן קצר להצלחה חברות רבות וביניהן גם  פירמות של עורכי דין ורואי חשבון שכרו שם משרדים, בעיקר בשל המיקום האטרקטיבי.

אך אליה וקוץ בה, לא מעט בעלי עסקים חשבו אחרת, מבחינתם ריחוק מהעיר בני ברק והקרבה לעיר רמת גן יצרו גם לא מעט חסרונות. "המון לקוחות לא מוכנים לצאת מהעיר זה לא נוח להם מבחינת המרחק וגם לא מבחינת אורחות החיים" סיפר לנו יעקב שטיין ,יזם ובעל עסקים המחזיק בכמה עסקים בעיר, "לכן חיפשתי משרד להשכרה דווקא בלב העיר בני ברק"

 

 

מהו היצע המשרדים בלב בני ברק?

לפי סקירה קצרה שנעשתה בשנה האחרונה ,היצע המשרדים הולך וקטן. אין בנייה של מגדלים חדשים באזורי מגורים, ואלה שכן נמצאים, לא מתאימים לכל בעל עסק. החסרונות הבולטים של המשרדים הישנים הם: חוסר בחניה,מצב תחזוקה ירוד,חוסר בנגישות,מיקום ברחובות פנימיים, ועוד

יזמי נדל"ן חכמים הבינו כבר מזמן את הפוטנציאל הגדול שיש במרכז העיר בני ברק ואת שלל היתרונות שהם יכולים להציע לבעלי עסקים הזקוקים למשרדים. ואכן מי שבנה מגדל כזה משך אליו מיד מגוון רחב של בעלי עסקים כגון : מרפאות,חברות ביטוח,בנקים,חנויות יודאיקה,אופנה,מזון ועוד.

 

בעל עסק? מחפש משרד יוקרתי להשכרה בלב העיר בני ברק? רוצה להנות משלל יתרונות המקדמים את העסק שלך?

 

מצאת! BTC בניין לב העיר, לפרטים נוספים: https://btc-office.co.il

 

 

 

 

 

 

 

 

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן