בדירת 3 חדרים בטבריה לראשונה בישראל ב-250 ₪ בלבד - 5 תשלומים של 50 ש"ח, בלי הון עצמי, בלי משכנתא ויש לך דירה משלך בטאבו

שבוע בלבד נותר עד הגרלת הענק השישית של רשת כוללי צאנז 'מבצר התורה' על דירת 3 חדרים  בטבריה, הכוללת 2 חדרי שינה מרווחים, סלון ומטבח, מול נופה המרהיב של ים הכנרת התכול, והרי הגליל והגולן.

הייחודיות של הגרלה זו – היא המחיר הנמוך ביותר בו ניתן לקנות כרטיס הגרלה – ב-250 ₪ בלבד ו-ב5 תשלומים של 50 ₪ בחודש, מחיר שעוד לא היה כמותו בשום הגרלה, וזאת בהוראת רבני רשת הכוללים לתת הזדמנות פז זו המציעה הזדמנות קטנה להגשים חלום גדול! גם לאברכים ולמעוטי יכולת לזכות למשהו מהצד שיביא ללא ספק רווחה כלכלית לזוכה!

המוניטין הרב שצבר לעצמו 'מבצר התורה' בהגרלה השנתית הגדולה בשנים עברו – שסחפו אלפי משתתפים מכל גווני הקשת של הציבור החרדי – באה לידי ביטוי גם השנה, כאמור, עם תנועה ערה של אלפי מצטרפים להגרלת הענק בכל שעות היממה.

רוצים לזכות בדירה לחצו כאן

לקראת הישורת האחרונה שבוע לפני ההגרלה, יצאו כעת הנהלת רשת כוללי צאנז 'מבצר התורה' בקמפיין ייחודי, במסגרתו הם פונים אל אלפי בתי אב המתמודדים כל חודש עם משכנתא לוחצת, או משלמים תשלום שכירות חודשית גבוהה, או לסתם עמך המדמיין על נכס להשקעה לחתן את הילדים, או משווע להכנסה חודשית קבועה נוספת. בקיצור לכל אלו שקשה להם כל חודש להתמודד עם התמודדות כלכלית קשה המצריכה אותם להתרוצץ ולהתאמץ.

הם פונים לניסיון ולהיגיון: 5 אנשים ב-5 שנים האחרונות חשבו כמוכם שאין להם מזל בהגרלות, התלבטו אבל בסוף ניסו, והשי"ת עזר להם וזכו בדירת 3 חדרים מפוארת בטבריה. במקום להתמודד עם מצב כלכלי מעיב וקשה – עזרו לעצמכם מכספי המעשר שלכם, רכשו כרטיס הגרלה ב-250 ₪ בלבד והפעם זה שלכם בזכות החזקת התורה!

ההגרלה השנתית נערכת זו השנה השישית ברציפות, מתקיימת על ידי ולטובת עמלי התורה ברשת כוללי צאנז 'מבצר התורה', כשברכישת כרטיסים להגרלה זוכים המשתתפים למעשה גם בהחזקת מאות עמלי תורה, הלנים בעומקה של תורה בארבעת סניפי רשת הכוללים של 'מבצר התורה' בעיה"ק ירושלים, עיה"ק טבריה, בית שמש, אשדוד, אלעד ומאנסי נ"י, ומפארים את כותל המזרח של עולם התורה.

אם גם אתה חפץ בסיכוי טוב לעתיד טוב יותר, פנה כעת למוקד ההצטרפות והגדל את סיכוייך לזכות: 0722-537-494

אברכי הכוללים בתלמודם

רוצים לזכות בדירה לחצו כאן

רוצים לזכות בדירה לחצו כאן רוצים לזכות בדירה לחצו כאן רוצים לזכות בדירה לחצו כאן