נפצעתם בחו"ל? לעיתים רבות תוכלו לקבל הרבה מאוד כסף. במיוחד בארה"ב ששם הכל הולך 'בגדול'. מה גם שבתביעות בארה"ב נהוג שרוב שכרו של עורך הדין נקבע באחוזים מסכום התביעה. וכך הסיכון שלכם קטן.

העולם הרפואי והטכנולוגי מתפתח במהירות הולכת וגוברת. תחום הנזיקין גם הוא דינמי ומתפתח גם במשפט הישראלי וגם במשפט האמריקאי. כמו שכיום יש פתרון רפואי למחלות שלא היו קיימות כך כיום מערכות בית המשפט מכירים בפציעות שלא היו קיימים בעבר וגם מאפשרים ביתר נוחות להגיש תביעות.

 

עו"ד נחמי מייזליש וולק שעוסקת בתביעות נזיקין ורשלנות רפואית מסבירה בכמה מילים את כל צידי המטבע:

 

אני מטפלת ברבנית ידועה שהחליקה בסופרמרקט בניו יורק בעת שביקרה את הבת שלה. היא נפצעה בברך והביטוח הרפואי כיסה את עלות השהיה שלה בבית חולים ואף השתתפה בעלות הטסתה לארץ. היא הגיעה אלי בעניין רשלנות רפואית של נכדתה. כששאלתי אותה מדוע היא יושבת בכיסא גלגלים סיפרה בכאב לב על התאונה שקרתה לה בסופרמרקט בניו יורק. ובכן כפי שציפיתי מנסיוני הרב, היא לא העלה בדעתה שיש אפשרות שכאן מהארץ תוכל להגיש תביעה לחברת הביטוח בארה"ב בגין הפציעה. אני צופה שהיא תוכל לחתן את אותה נכדה עם הפיצוי שצפויה בע"ה לקבל.

 

נחמי ממשיכה עם דוגמאות מרתקות לסיפורי הצלחה:

 

בסייעתא דשמיא ובהשגחה מיוחדת לא פעם אני מצליחה להביא סכומים גדולים ללקוחות אשר רק במקרה הגיעו אלי. הדוגמאות רבות ומגוונות. בעלי הלך לנחם חבר בבית שמש אשר אשתו נפטרה בגיל 34. המשפחה דלת אמצעים עולים חדשים מצרפת. כששמע את הסיפור החליט לבדוק  לעומק מה קרה שנפטרה בפתאומיות. והסתבר כי בית החולים התרשל במקרה שלה רשלנות חמורה. סוף מעשה שהמשפחה קיבלה סכום כסף שחולק בין הילדים אשר עזר להם להשתקם להתחתן לקנות דירה ואף הרבה מעבר לכך.

 

אם אתם שואלים מה התחום הכי מתפתח או מה התחום עם הכי הרבה כסף בנזיקין, אני יכולה לציין שהוא תחום רשלנות רפואית בארה"ב ונזיקין בארה"ב. אחת הסיבות היא שבתי המשפט בארה"ב ממעטים להתחשב בדבר מקום מושבו של התובע. והסכומים שנפסקים הם במושגים אמריקאיים ולא ישראלים ולכן גובה הפיצוי בהתאם.

גם מקרים אחרים של נזיקין מתוגמלים ביד נדיבה מאוד בארה"ב- אם תאונות דרכים או פציעות בשטחים ציבוריים וכדו'.

 

שאלנו את נחמי מה מייחד את הצלחתה בציבור החרדי?

 

העובדה שאני אישה מרקע חרדי נותנת הרגשה טובה ונוחה למיוצגת בכל הנוגע לתביעות רשלנות רפואית במיוחד בתחום של נשים, אם בקשר להיריון ולידה ואם בנושאים אחרים.

 

בדיחה נדושה מספרת על יהודי שכל יום מניח פתק בכותל עם בקשה מהקב"ה לזכות בפיס. יום אחרי יום במשך שבע שנים. המלאך פונה לקב"ה ושואל מדוע הקב"ה איננו נענה למבקש המסכן. עונה הקב"ה שהיה שמח להיענות לבקשה אבל איך אוכל הוא יכול לזכות בפיס אם הוא לא קונה כרטיס.

 

ואם אתם רוצים לדעת סכומים אז תחשבו- שמשרדי ב"ה זכה בתביעה של 14 מיליון ₪ שהוגשה בישראל. לו תביעה כזו היתה מוגשת בארה"ב הסכום היה יש להניח היה בדולרים!

 

המסקנה פשוטה –  אם נפגעתם גופנית בארץ או בחו"ל (ובמיוחד בארה"ב) התקשרו לברר האם מגיע לכם פיצוי כספי שיכול לסדר אתכם ואת ילדם לכל החיים!

 

נפצעתם? נפגעתם מרשלנות רפואית? התקשרו עכשיו למשרדה של נחמי מייזליש לברר את הזכויות המגיעות לכם בארץ או בחו"ל: 03-6968965