הגרלת הענק 'מסודרים' של ארגון החסד 'חזקו' מעניקה לך הזדמנות מיוחדת לזכות בבית פרטי משלך בתוספת הכנסה קבועה לכל החיים. מוקדי ההגרלה מתוגברים לקראת סגירת המוקדים היום בחצות הלילה

היום (רביעי) בחצות לילה, יסגרו מוקדי הגרלת הענק 'מסודרים' שנערכת ע"י 'חזקו', והחלום הגדול של מישהו הולך להתגשם כשבעוד כשבוע יוגרל שמו של הזוכה הגדול בדירה החדשה וביחידת הדיור הצמודה שתעניק לו הכנסה קבועה לכל החיים, וזה בהחלט יכול להיות אתה!

ההגרלה הגדולה של ארגון חזקו נועדה לסייע לאלפי המשפחות השכולות שביום אחד משהו בהם נמחק, עת שאיבדו בשר מבשרם. הארגון פועל בכל ימות השנה בקרב המשפחות ומעניק להן סיוע כלכלי ונפשי שמחזיק אותן עם הראש מעל המים העכורים, ומסייע להן להתחזק עבור בני המשפחה שנותרו.

ההגרלה הענקית מוגבלת ל7,500 משתתפים בלבד, כך שסיכויי הזכיה הם מהגבוהים ביותר, כשלכל אחד יש סיכוי ממשי לזכות בדירה + יחידת דיור וכל זה מכספי המעשר החודשיים שעל פי הוראת הרבנים ניתן לרכוש מהם כרטיס הגרלה מאחר וכל ההכנסות קודש לרווחתן ולהצלתן של המשפחות השכולות.

הזדמנות כזו מתגלגלת לפתחכם רק לעיתים נדירות, גם לתמוך בארגון שמציל את המשפחות השכולות ולזכות בברכה נדירה ומיוחדת, מאת מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א, המלווים את פעילות הארגון, שמברכים כי התורמים "יזכו לילדים בריאים ושלא ידעו צער ושכול", וגם להכנס להגרלה מיוחדת על בית פרטי משלך, ללא משכנתא וללא הלוואות וגלגולים בין גמ"חים ובנוסף לכל זה יחידת דיור צמודה שתניב לכם הכנסה קבועה לכל החיים.

מוקדי ההגרלה נסגרים היום בשעה 12 בלילה, מהרו להצטרף לפני שתחמיצו הזדמנות זו! המוקד הטלפוני של ההגרלה תוגבר במיוחד בשבילכם, חייגו עכשיו! 03-742-7427.

ניתן לתרום ע"י לחיצה על הקישור: https://dira2.chizku.co.il/?af=jdn