מבצע חסר תקדים משלמים 99 שקל והשאר בתשלומים לא על חשבון מסגרת האשראי

הקורונה משנה סדרי עולם משבשת את הפעילות הכלכלית ומחייבת את כולנו להיערכות מחודשת. אנו כיהודים שומרי תורה ומצוות יודעים, כי גם בעת של שינויים וטלטלות עלינו להיצמד להוראותיהם של גדולי ישראל ולא להתפשר. חלק מאתנו נאלצים בימים אלו מכורח הנסיבות לעבוד מהבית, עבודה מהבית יוצרת מספר רב של אתגרים. אחד מהם הוא השימוש באינטרנט המסונן.

אנחנו ב'הדרן' מציעים לכם את הפתרון המושלם בשביל ההגנה שלכם. ב'הדרן' תמצאו את הסמארטפונים והטאבלים המתקדמים ביותר עם הכשרות המהודרת של בית דין צדק בני ברק. הפתרון שלנו הוא פרי עבודה של מספר שנים בתחום התקשורת וניסיון רב בעבודה מול קהילות שונות במגזר החרדי שביקשו להדר ולרכוש את המכשירים האיכותיים ביותר עם הסינון המהודר ביותר על מנת להבטיח שגם אלו הזקוקים לאינטרנט לצרכי פרנסה יוכלו לקבל איכות וסינון ללא פשרות.

מתחדשים עם מכשיר חדש לחג>>>>

אנחנו ב'הדרן' מקבלים אלפי פניות של לקוחות המבקשים לרכוש את מיטב המכשירים שלנו. אנחנו עושים הכול על מנת לספק במהירות האפשרית את המכשירים לבתי הלקוחות על מנת שאלו יוכלו להמשיך לעבוד מהבית ולשמור על מקום העבודה שלהם.

לרגל המצב יצאנו במבצע מיוחד שנותן מענה גם לאתגר הכלכלי של התקופה. משלמים עכשיו 99 שקלים עבור המכשיר שתבחרו ואת היתרה תשלמו בתשלומים לא על חשבון מסגרת האשראי. כך תוכלו להמשיך לעבוד ולהתפרנס מהבית בלי להעמיס על מסגרת האשראי הוצאה נוספת מעבר להוצאות החגים.

להצטרפות למבצע המיוחד לחצו כאן>>>>