ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד: "לקנות אותיות בפרויקט כתיבת ספרי התורה העולמי"

בסרטון נרגש אותו מפרסם בן דוד, הוא קורא לציבור להצטרף ליוזמה המרגשת: "חברים יקרים, "ועת צרה היא ליעקב וממנה יושע"

ענק הזמר החסידי, הזמר מרדכי בן דוד, קורא לציבור להצטרף ולקחת חלק בפרויקט כתיבת ספרי התורה העולמי שהחל בשבוע האחרון, בצל משבר הקורונה. יוזמי הפרויקט הייחודי הם יהודים מארצות הברית ומהארץ, שבעקבות התפרצות המגיפה הקשה, החליטו ליזום כתיבת ספרי תורה, המסוגלת, על פי סגולת הבעל שם טוב, למנוע את התפשטות המגיפה, כאשר השאיפה היא שלכל יהודי ברחבי העולם תהיה אות בספרי התורה.
לרכישת אות בספרי התורה, לחצו כאן>>>

בסרטון נרגש אותו מפרסם בן דוד, הוא קורא לציבור להצטרף ליוזמה המרגשת: "חברים יקרים, "ועת צרה היא ליעקב וממנה יושע". אנחנו עומדים בעת צרה גדולה מאוד. כולם יודעים מה, כולם מבינים מה. יש סגולה גדולה מאוד מהבעל שם טוב, זכר צדיק לברכה, שאמר שסגולה נגד המגיפה זה להתאחד ולאחד את עם ישראל בכתיבת ספר תורה, וכל אחד יקח חלק. כל אחד יכתוב אות. אני בעצמי עכשיו נרשמתי, לעצמי, לחברים שלי, למשפחה שלי, לקרובים ולכולם. אז תעשו כולם אותו דבר – תירשמו ותתאחדו עם עם ישראל ועם התורה".

בן דוד הוא אינו הזמר החרדי הראשון שקורא להצטרף לפרויקט. גם ענק הזמר אברהם פריד הצטרף ליוזמה, וקרא לציבור לפני מספר ימים להצטרף למיזם, בהדגישו גם הוא את מעלת הסגולה מימי הבעל שם טוב, הקיימת בכתיבת ספרי התורה כנגד המגיפה. הפרויקט זוכה גם לברכת מרן שר התורה, הגר"ח קנייבסקי, ועד כה הצטרפו אליו ורכשו אות למעלה מ-180,000 יהודים.

הצטרף עוד היום וקנה אות בספרי התורה המסוגלים לעצור את התפשטות הקורונה >>> לחצו כאן   או חייגו *6881

 

3 תגובות

זה יפה מאוד, אבל זה לא מה שיעצור את המגיפה, ס"ת יש הרבה, חסר את קיום התורה, שזה בין אדם לחברו, אנשים מדברים לשון הרע אחד על השני וקהילה מדברת נגד הקהילה השנייה, וכל אחד מדבר על מי שלא פוסק בהלכה כמו הרבה' שלו. אם יעבדו על זה ויודו לה' על כל הטוב ועל הנשימות המתוקות שהוא מביא לנו. זה יעצור את המגיפה.

המעורר והמתעורר מעורר על נקודה שמחייבת התעוררות צודק לגמרי והלוואי וישתנו באהבת חינם כולנו.

צודק עם הסיפרי תורה שיש בהכלי הבתי כנסת ובכלל בבתים.
אפשר לפתוח פי חמש בתי כנסת.
אהבת לא רק חסד האהבת הבריאות לאהוב אחד את השני ללא תמורה ללא טינה.
איך דוד המלך אמר השם אמר לו קלל .
בא נואהב אחד את השני.
שכנאזים ספרדים חסידים ליטאים דתיים חילוניים

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן