בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, ובעקבות המצב המיוחד בו ילדי החמד נשארו ללא מסגרת, התקבלה בהנהלת רב להושיע ההחלטה שאסור למנוע טוב מבעליו ושעליהם להפיץ לציבור הרחב את ספר קומיקס-הישועות מקערעסטיר ולחלקו חינם ללא עלות כלל

הפקה יוקרתית במיוחד אמורה היתה לצאת בימים אלה, לקראת ההילולא הגדולה של הצדיק מקערעסטיר, הרה"ק רבי ישעיה ב"ר משה זיע"א, אך התכניות השתבשו בעקבות הקורונה. נכדיו וממשיכי דרכו של הצדיק בארגון 'רב להושיע', עמלו מזה חודשים ארוכים על הפקה יוקרתית של ספר קומיקס-הישועות מקערעסטיר, שאמור היה להמכר במספרים מסחריים, עם צפי לביקוש מוגבר. מדובר בספר ישועות מופלאות מדמותו המאירה ורבת ההוד של האי צדיק וקדוש, רבינו הגדול זקן מלא רחמים, הצדיק מקערעסטיר זכותו תגן עלינו שאמור היה לצאת לאור במהדורה מורחבת בעיצומם של ימים אלה של ערב שבוע ההילולא, בתור ספר קומיקס-הישועות מקערעסטיר שצוירו ביד אמן, כאשר הוא היה אמור להיות מופץ בכל חנויות הספרים המובחרות.

אך בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, ובעקבות המצב המיוחד בו ילדי החמד נשארו ללא מסגרת, התקבלה בהנהלת רב להושיע ההחלטה שאסור למנוע טוב מבעליו ושעליהם להפיץ לציבור הרחב את ספר קומיקס-הישועות מקערעסטיר ולחלקו חינם ללא עלות כלל.

נכדיו וממשיכי דרכו של הצדיק מקערעסטיר, בארגון 'רב להושיע' מסכמים בהתרגשות, כי "הכל היה שווה… התכנית של ההפקה היוקרתית היתה, למכור את הספר, אך בעקבות הקורונה, החלטנו כאמור כי בשעה זו כאשר הילדים בבית, שיוכלו להנות ממנה, היא עדיפה על הכל. כך יצאנו למהלך המדובר ומתרגשים מהתוצאות המופלאות, כאשר אנו זוכים בכך לזכות את הרבים באורו המופלא של רבינו הקדוש הצדיק מקערעסטיר זכותו תגן עלינו, שיומא דהילולא, יחול בג' אייר, יום שני הבא".

להרשמה לקבלת הספר חינם ללא עלות כלל לחצו כאן עכשיו