לקוחות עסקן מתחדשים בחנות אפליקציות חדשה

החנות החדשה עוצבה ותוכננה בשיתוף עם מעצבי ומומחי מדיה עולמיים, בפלטפורמה שתקל ביותר על המשתמשים ע״מ לשפר ולמטב את חוויית המשתמש במכשיר, כמו"כ אנו משתמשים בתצורות ושרתים בינלאומיים לייצר חוויית שימוש אחרת

 • למרות הסגר: שליחי ועד הרבנים הגיעו לרמינוב

  תוכן מקודם

 • שלא תדעו, אבל אם חלילה כן, אז כדאי שתדעו!

  תוכן מקודם

 • עיסקה עם גדולי הדור! הזדמנות של פעם בשנה

  תוכן מקודם

 • מרן שה"ת שולח אליך את שטר הפרנסה

  תוכן מקודם

בימים אלו מציינים 4 שנים ליסוד חברת עסקן טכנולוגיות בתהליך התחדשות ושינויים נרחבים, במסגרתם, מותקנת למשתמשי עסקן חנות אפליקציות מרהיבה, מהירה וחדשנית, שדרכה יוכלו המשתמשים להוריד אפליקציות מקוריות ומעודכנות היישר מחנות גוגל הרשמית.

הייחודיות של עסקן היא השימוש המירבי בכלים טכנולוגיים של החברות העולמיות המובילות, כמו samsung ו googel' ולכן גם כאן ההורדה בפועל של האפליקציות מתבצעות מ googel play הרשמית, והחנות מהווה בעצם הפנייה להורדה, כך שחוויית ההורדה ואיכותה היא ברמה הגבוהה ביותר.

בחנות החדשה יכולים המנויים למצוא אפליקציות שאושרו להורדה בסינון עסקן וכן להתעדכן מעת לעת בעדכונים ובפיתוחים החדשים מבית עסקן ואף לקבל הטבות שוות במיוחד.

כמו"כ יוכלו להיכנס בתפריט האפליקציה היישר לאתר עסקן הרשמי ולהתחדש במכשיר חדש או להתעדכן בבלוג 'עסקן'.

האפליקציה מציגה אפשרות למצוא אפליקציות באמצעות קטגוריות מסודרות, או לחלופין דרך מנוע החיפוש החכם, גם כאן נצמדנו בפן המקצועי והעיצובי לחברות העולמיות, בכדי לתת למנויים חוויית שימוש ברמה הגבוהה ביותר.

במסך האפליקציות מופיעות אפליקציות דומות או כאלו שאנחנו ממש ממליצים להורדה, לחיצה על כפתור ההורדה יפנה לgoogel play להורדת האפליקציה המבוקשת,

עסקן תמשיך לקדם ולפתח מוצרי איכות טכנולוגיים, ולהוביל את תחום הסינון לציבור החרדי, בלי להתפשר, לא על הכשרות, ולא על האיכות.

 

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו