למרות התפרצות הקורונה: ארגון 'חיים לילד' ממשיך בפעילותו בהענקת סיוע וליווי לחולי סי אף

לאור המצב שמקשה על מתן טיפולי הפיזיותרפיה הנחוצים לחולי סי אף, שינע ארגון 'חיים לילד' מכשירי ווסט המסייעים בפעולת הפיזיותרפיה לחולים, כמו גם תרופות יקרות המוגדרות כמצילי חיים אשר אינם מוכרות בסל הבריאות ועלותן כ-140,000₪ לכל חודש. על אף הסגר וביטולי הטיסות, התרופות עשו את דרכן הארוכה וניתנו מיידית לחולים במקביל ממשיך הארגון להפעיל את המלונית בים המלח לתועלת החולים ובני משפחותיהם

על אף ההתפרצות המחודשת של הקורונה, בארגון 'חיים לילד' שבראשות הרב ראובן סקלר, ממשיכים בפעילות, ובמובנים מסוימים, אפילו ביתר שאת.

לכל אורך ימי הקורונה מלווים בארגון את חולי מחלות הריאה בתמיכה טלפונית רציפה, ובמתן סיוע של ממש בשינוע תרופות ואביזרים רפואיים.

בין היתר שונעו לאחרונה תרופות נדירות ויקרות שעשו את דרכם אלפי ק"מ על מנת להגיע לחולה שהיה זקוק להם בדחיפות.

כמו כן לאור המצב שמקשה על מתן טיפולי הפיזיותרפיה הנחוצים לחולי סי אף, שינע ארגון 'חיים לילד' מכשירי ווסט המסייעים בפעולת הפיזיותרפיה לחולים. חיים לילד הינו הארגון היחיד בארץ המעניק לחולים מכשירי ווסט וכאן נרתמו מתנדבי האגודה להשגת מכשירים במהירות שיא, כמו גם תרופות יקרות המוגדרות כמצילי חיים אשר אינם מוכרות בסל הבריאות ועלותן כ-140,000₪ לכל חודש. על אף הסגר וביטולי הטיסות, התרופות עשו את דרכן הארוכה במטוסים הפרטיים שהגיעו לישראל וניתנו מיידית לחולים שחיכו לכך בכיליון עיניים.

במקביל, לאורך כל התקופה ממשיכה מלונית 'רגעים קסומים' בים המלח לפעול עבור החולים ובני משפחותיהם ולאפשר להם ליהנות מהיתרונות הבריאותיים של ים המלח ללא פשרות הלכתיות.

כידוע, זה למעלה משני עשורים שבין יתר הפעולות שחיים לילד עושה לטובת חולי סי אף,  מעניק הארגון אירוח לקבוצות חולי מחלות הריאה במלונית בים המלח, ובחודשי הקיץ החמים היא מטיסה אותם לשוויץ למחנה נופש בריאותי בינות להרי האלפים הקרירים תוך מתן הטיפולים הנדרשים.

ארגון חיים לילד שוכר מלון מפואר על כל חמשת קומותיו, משנע ציוד רפואי יקר ערך, מזון בריא על טהרת הכשרות. המלון מלווה ע"י רופאים ופיזיותרפיסטים מקצועיים מבית החולים תל השומר.

השנה, לאור העובדה שעולם התעופה והתיירות מושבת, נאלץ הארגון לוותר על קיום המחנה הרפואי בשוויץ. בעקבות ביטול המחנה  ישנו ביקוש גובר והולך להתארח במלונית בים המלח שהאקלים שם ידוע בסגולות המרפא לחולי הריאה בתקופה זו ובמיוחד לחולי פסוראזיס ואטופיק דרמטיטיס .

 

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *