באירוע מיוחד לזכרו של הרב רפאל שיינפלד ז"ל, הוכרז על מינויו של בנו למ"מ במסגרת גמ"ח אחים לצרה של זק"א ת"א

באירוע נשאו דברים מנכ"ל זק"א תל אביב הרב צבי חסיד, יו"ר זק"א הרב אלעזר גפני שהשתנק בבכי על האבדה הנוראה המורגשת יום יום בארגון, רב הארגון הגאון הרב יעקב רוז'ה, הרב מרדכי שמואל אדלשטיין שהמנוח התגורר בסמוך לו ובנו של המנוח ישראל שיבלחט"א

 • "ה 8200 של החרדים": הסוד של התוכנית היוקרתית לגברים מצטיינים

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

 • האברך שדאג לעשרות משפחות במצוקה נפטר מהמחלה

  תוכן מקודם

רגעים מרגשים במיוחד עברו על מתנדבי ארגון זק"א ת"א ובני משפחתו של הרב רפאל שיינפלד ז"ל, באירוע מיוחד שנערך לזכרו של המתנדב הוותיק והמוערך שנפטר בדמי ימיו לאחר הידבקות בנגיף הקורונה.

במלאת שלושים לפטירתו של הרב שיינפלד, נערך בבסיס זק"א ברידינג – תל אביב, אירוע מיוחד לזכרו של אחד המתנדבים הבולטים של הארגון, איש חסד ואציל נפש.

רגעים מרטיטים היו כאשר הוכרז ע"י מפקד זק"א ת"א חיים נוגלבלט על מינויו של  יצחק שינפלד, בנו של הרב רפאל, למלא את מקום אביו בתפקידו בארגון,  במסגרת גמ"ח "אחים לצרה" המספק ציוד לבתי אבלים שלא על מנת לקבל פרס.

האירוע נערך על פי כל כללי משרד הבריאות בשני מתחמים, בהשתתפות מתנדבי הארגון ובני משפחה.

באירוע נשאו דברים מנכ"ל זק"א תל אביב הרב צבי חסיד, בו העלה את זכרו וציין כי בקשותיו האחרונות של המנוח לאחר שנפל למשכב מולאו יו"ר זק"א הרב אלעזר גפני שהשתנק בבכי על האבדה הנוראה המורגשת יום יום בארגון, רב הארגון הגאון הרב יעקב רוז'ה, הגאון הרב מרדכי שמואל אדלשטיין שהמנוח התגורר בסמוך לו ובנו של המנוח ישראל שיבלחט"א.

בפני המשתתפים הוקרנה מצגת מרגשת על חייו ופועלו של הרב רפאל שיינפלד ז"ל, וחוברת מיוחדת "מילה של זק"א" הונפקה לכבוד האירוע.

 

 

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell