הסינון שתמיד רציתם: 'עסקן' במבצע מיוחד לחודש אלול

מבצע מיוחד לחודש אלול ולשנה החדשה • התקנה של תכנת הסינון 'עסקןExpress' על מכשיר הסמסונג שלכם ב-149 שקלים בלבד • 'עסקן': תכנת הסינון המשתלמת ביותר • מחיר, שירות, מהירות, איכות, אחריות, והכי חשוב: כל הקבצים נשארים במכשיר • מבצע שלא יחזור!

אלול כבר בעיצומו, ימי הדין בפתח, אנו משתדלים לתקן את דרכינו בכל דבר ובכל מובן חוץ מדבר אחד: הסמארטפון שנשאר פרוץ ומחובר לכל העולם הזה בנגיעת אצבע, כי היום אפילו לא צריך ללחוץ.

תמיד אמרת לעצמך: "מחר אני עושה את זה", אבל זה לא קרה. כעת יש לך הזדמנות לעשות את השינוי: חברת 'עסקן' יוצאת במבצע מיוחד לחודש אלול שאחריו לא תבין איך לא עשית את זה קודם

'עסקןExpress' היא תכנת הסינון הנוחה והמשתלמת ביותר שקיימת היום בשוק. תוכלו להינות מיתרונות רבים, שבראשם נוחות השימוש במכשיר, שירות מהיר במקרי הצורך, בנוסף לכך, בשונה מפתרונות סינון אחרים, התקנה של 'עסקן Express' לא פוגעת באחריות היצרן של המכשיר.

היתרון המרכזי של 'עסקן Express' נמצא בכך שכל הקבצים על הסמארטפון נשארים לאחר ההתקנה. המכשיר לא עובר איפוס ולא מוחק או מאתחל את עצמו כמו בפתרונות סינון אחרים, פשוט מתקינים את 'עסקןExpress' ומתחילים לגלוש בפיקוח.

ועכשיו: התקינו את 'עסקןExpress' על מכשיר הסמסונג שלכם בתשלום של 149 שקלים בלבד, במקום 249 שקלים. המחיר מותנה ברכישת מינוי שנתי.

התקשרו עכשיו ל-02-9404050 או לחצו כאן>>> והצטרפו לאלפים שכבר נהנים מאינטרנט מפוקח ומסונן, אחריות, שירות וטכנולוגיות כשרות.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן