ח"כ נפתלי בנט יו"ר ימינה ביקר היום במתחם התעסוקה של חברת "בראשית" באלעד.

מנכ"ל בראשית בעריכת סיור לבנט במוקד 'הראל': "מתחילת הקורונה, לא רק שלא הפחתנו את כמות העובדות, אלא העלנו אותה וגייסנו נשים נוספות." בנט הצהיר: "אין שום הצדקה לפגיעה בתעסוקה במגזר החרדי" כפי שהתרשם במתחם 'בראשית'

גדעון קופרמן, מנכ"ל "בראשית" ערך לחבר הכנסת בנט סיור במוקד חברת הביטוח "הראל" שחברת "בראשית" מפעילה, וסקר בפניו את ההיערכות הנרחבת של חברת בראשית להתמודדות עם נגיף הקורונה בכלל מתחמי התעסוקה והעסקים של בראשית ושל "אחים גלובל" כמו תכנית ההייטק ליזמים BizLabs Medtach שמפעילה אחים גלובל.

"מתחילת הקורונה, לא רק שלא הפחתנו את כמות העובדות, אלא העלנו אותה וגייסנו נשים נוספות…" ציין גדעון קופרמן והוסיף "אין שום סיבה בעולם שנשים לא יוכלו להמשיך ולעבוד. אסור לסגור את מקומות העבודה ואת מוסדות הלימוד! אל למדינה לפגוע באפשרות העובדות להמשיך ולהתפרנס בכבוד".

נפתלי בנט שוחח עם עובדות בראשית והתרשם מההקפדה הרבה על אמצעי מיגון, מחיצות, וכל הנחיות משרד הבריאות שהביאו לכך שבכלל מתחמי בראשית, המצויים כולם בלב הריכוזים החרדיים לא היו כלל הדבקות בקרב מאות העובדות! את ביקורו חתם בהצהרה כי "אין שום הצדקה לפגיעה בתעסוקה במגזר החרדי" כפי שהתרשם במתחם "בראשית".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *