צילום יחצ

ב'טרם' נערכים לחגים: מתגברים צוותים ומרעננים נהלים

בימי החגים, שבהם נרשמת עליה תלולה במס' הפונים למרפאות טרם בכל רחבי הארץ, הוחלט בהנהלת 'טרם' על תיגבור הצוותים המקצועיים, הידוק שיתוף הפעולה עם קופות החולים וחידוד ההנחיות ההלכתיות לשבתות וחגים

ההערכות של 'טרם' לתקופת הקורונה נמשכת במלוא עוזה בייחוד בימים אלו לקראת החגים, ימים שמתאפיינים בעלייה במספר הפניות למרפאות טרם ברחבי הארץ.

כחלק מההערכות יתוגברו הצוותים המקצועיים ע"מ להמשיך ולהעניק טיפול רפואי מהיר ומקצועי אף בימי החג העמוסים.

במסגרת ההערכות לקראת החגים, קיימו בהנהלת 'טרם' ישיבות הערכות מקדימות עם ראשי הסניפים ועם הצוותים הרפואיים שבכל סניף, בכדי שניתן יהיה לתת את המענה היעל והמקצועי ביותר, בפרט בשנה זו בשל ההגבלות וההנחיות של משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

בטרם מציינים, כי מניסיון העבר בתקופת החגים קיימת עליה תלולה במספר המטופלים המגיעים למיוני 'טרם' הן בשל העובדה כי מרפאות הקהילה סגורות בחגים והן בשל פציעות המאפיינות את החגים השונים בהן כוויות, חתכים, שברים וכדומה.

למרות הפעילות שצפויה להיות גבוהה מן הרגיל, הן בשל הקורונה והן בשל עומס החגים, נערכים ב'טרם' להמשיך ולהעניק את השירות המהיר והמקצועי שמשמש אבן יסוד בפעילות הרשת.

מלבד תגבור הצוותים המקצועיים בסניפים כמו גם הציוד הרפואי, הוחלט ב'טרם' לתגבר את מערך היועצים המקצועיים על מנת שהרופאים במיון יוכלו להתייעץ און ליין עם רופא מומחה בכל שעה ובכל זמן גם במהלך החג, כאשר הכול נעשה במערך ממוחשב זמין ויעיל, המאפשר מעקב מלא ומתן שירות רפואי ומקצועי.

כחלק מההערכות, קיימה הנהלת 'טרם' שיחות ופגישות עם מנהלי קופות החולים על מנת להתאים את שעות פתיחת המיונים ותגבורם לשעות שבהן המרפאות הקהילתיות אינן פעילות.

יחד עם זאת, חודדו ההנחיות ההלכתיות הנהוגות ברשת 'טרם' בשבתות וחגים, כאשר ההתנהלות נעשית על פי כללי ההלכה, ע"מ לאפשר לציבור החרדי המגיע למרפאות טרם בבני ברק, בירושלים, בית שמש ובשאר ערי הארץ, לקבל את השירות הרפואי המקצועי בהתאם לכללי ההלכה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן