תחזיק חזק – ספר חדש

"חשוב היה לי להעניק כלים אמוניים ששורשם נטוע עמוק בדברי חז"ל, כדי שכולנו נחזיק מעמד".

ספרו החדש של הר' רוי נויברגר שתורגם לעברית ומצטרף לרשימת ספריו שהיו רבי מכר.

תחזיק חזק הוא ספר חזק, מדריך הישרדות ומותאם בדיוק לתקופה המאתגרת שאנחנו בעיצומו, רוי שנולד למשפחה יהודית עשירה ומתבוללת בארה"ב ולימים גילה ששורשיה מגיעים עד לראשי תנועת המוסר, לא ידע עד גיל שלושים ואחת מה המשמעות להיות יהודי, אביו בעל חברת ברוקרים שסחר בוול סטריט העניק למשפחתו חיי פער עושר וכבוד, אך רוי חש בריקנות פנימית עמוקה שהובילה אותו לשנים של מחקר דתות וכתות, עד שבחסדי השם הגיע ליהדות, את סיפור התשובה המדהים שלו ושל אשתו ומשפחתו הוא גולל בספרו

"מסנטרל פארק להר סיני״, שהיה בראש רבי המכר היהודיים , ראש ישיבת תורה ודעת הגאון רבי אברהם פאם זצ"ל בירך אותו בברכת הצלחה וסיעתא דישמיא , במשך שנים הוא ואשתו מרצים את סיפורם האישי ברחבי העולם לאה רעיתו המופלאה והאצילה עורכת את ספריו ומנגישה אותם לקוראים בצורה משובחת וקולחת.

בספר החדש הוא מרגיש את אחת משליחות חייו, אחרי שנים שישב ולמד את המקורות וההלכה על בוריה הספר הזה הוא פרי לימוד של שנים. תלמיד חכם עצום.

– חיזוק האמונה בביאת גואל צדק בקרוב.

"תחזיק חזק!" הוא ספר מופלא, שזקוק לו כל יהודי בימיםטרופים אלה, של סוף הגלות, בתאריכיםהמשמעותיים   של תחילת השנה, הספר הוא ספר חובה לכל יהודי מאמין ספר שרווי בחיזוקים, הומרוסיטי ישרי ומלא באמת. הספר מרחיב את המודעות לחשיבות הציפייה לישועה והציפייה הממשית לביאת הגואל.

"אנחנו חיים במאורעות רודפים ומעלי דאגות ופחדים. העולם רווי במחלות שגם הציווילזציה אינה יודעת איך להתמודד איתן.  בנשק להשמדה המונית, בערכי חברה קלוקלים וכולנו צריכים לדעת מה לעשות כדי ל'החזיק חזק' כפי שהתבטא החפץ חיים במשל החבל הידוע של ערב המשיח,

"חשוב היה לי להעניק כלים אמוניים ששורשם נטוע עמוק בדברי חז"ל, כדי שכולנו נחזיק מעמד".

הספר בהוצאת פלדהיים

הפצה: יפה נוף

בעקבות המצב הוא נמכר במחיר מיוחד של 35 ₪ לספר, משלוח חינם

אפשר להזמין במספר הטלפון: 1-599-581-581

או דרך האתר : yefe.co.il

כתבות קשורות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *