הרצליה מדיקל סנטר – עם הפנים לציבור החרדי

הנהלת בית החולים מקדישה מאמצים רבים על מנת לספק למטופלים החרדים ומלוויהם מעטפת שירותית ומקצועית המותאמת באופן מקסימלי לאורח החיים החרדי - היועץ הרפואי הרב יעקב שקול במהלך סיור מקצועי בהרצליה מדיקל סנטר: "שילוב נדיר של מקצועיות, שירות וזמינות"
 • לא סתם ברכה זו גזירה לכל דבר ועניין

  תוכן מקודם

 • " החופש הנורא ביותר בחיי " חני בעדות קשה

  תוכן מקודם

 • מהילדות המאושרת ועד הרגע הנורא מכל

  תוכן מקודם

 • ברוך דיין האמת: הרב ברוך יהושע דים, אב לעשרה ילדים

  תוכן מקודם

בית החולים הרצליה מדיקל סנטר נחשב לבית חולים מוביל במגוון רחב של תחומים ברפואה הפרטית.  סגל בית החולים מונה כ-600 עובדים, צוות רב מקצועי בכל תחומי הרפואה אשר חרט על דגלו את המצויינות כערך עליון. 500 רופאים מומחים בתחומם, מהבכירים ביותר במערך הרפואי של ישראל, מבצעים מדי שנה בבית החולים למעלה מ-20,000 ניתוחים במגוון תחומים ובכללם ניתוחי לב, נוירוכירורגיה כבדה (מוח ועמוד שדרה), צנתורים, אורתופדיה, החלפות מפרקים, שברים מורכבים, כירורגיה אונקולוגית, כירורגיה כללית, גינקולוגיה, אורולוגיה, ניתוחים בעזרת רובוט, א.א.ג ועוד.

בנוסף  למעטפת הרפואית המקיפה, התפרסם בית החולים בהצטיינות ובהובלה המתמדת שלו במדדים הנוגעים לשירות ולזמינות הטיפולים – בהתאם לחזון של בית החולים שמשלב מקצועיות לצד הקפדה על חווית שהות מקסימלית למטופל ולמלווים שלו.

לבית החולים הסדרים רבים עם קופות החולים וחברות הביטוח השונות, כך שהשירותים והטיפולים שהוא מספק ניתנים על בסיס הסדרים הקיימים עם הנ"ל ולא רק באמצעות תשלום ישיר מהכיס הפרטי של המטופל.

במרכז הרפואי הרצליה מדיקל סנטר משקיעים מאמצים רבים על מנת להנעים ולהתאים את השהות במחלקות השונות גם עבור הציבור החרדי, שבוחר במקום לא רק מחמת קרבתו לריכוזים החרדים אלא  גם – ובעיקר – בשל המקצועיות הרבה והתנאים המשופרים. בית החולים מסייע למטופלים בייעוץ והכוונה באשר לפרוצדורה הרפואית וכן בבחירת הרופא המתאים. כמו כן מלווה בית החולים את המטופל מבחינה פרוצדורלית בכל הקשור לקבל אישורים מהגורם המממן (קופת חולים, חברת ביטוח וכיו"ב).

יצוין כי במסגרת המאמצים לשפר את התאמת המרכז לציבור החרדי, קיים היועץ הרפואי הרב יעקב שקול שמלווה את התהליך סיור ממושך במקום. במהלך הסיור נועד הרב שקול עם הצוות הניהולי והמקצועי הבכיר של המרכז הרפואי. בפגישות שיבח הרב שקול את היעילות והמקצועיות של בית החולים תוך שהוא מעיד כי "הזמינות הגבוהה ביותר של הרופאים המקצועיים ביותר בארץ היא בהרצליה מדיקל סנטר".

בהמשך דנו הצדדים בשאלות ונושאים שונים הנוגעים להיבטים המקצועיים והקהילתיים של בית החולים, בדגש על המהלכים וההתאמות השונות הנוגעות לציבור החרדי. הרב שקול שיבח את בית החולים על הנכונות והגישה החיובית שלהם לענין, והצדדים קבעו להמשיך ולקדם את המהלכים הללו ככל שיידרש.

כתבות קשורות

מהו הליך גילוי מרצון?
יש לכם משפחה מוזיקלית? אוראו במבצע קיץ שיגשים לכם את החלום
להיות 100% אמא זו מתנה!
תכשיטי כסף מעוצבים - הכי יפה לך מיוחד ומקורי
הכירו את סער פילוסוף – אושיית רשת מעניינת
הנשיא ריבלין למקבלי אות הנשיא להתנדבות: "הרחבתם את ליבי בשבוע האחרון לכהונתי"
פיצה משפחתית במתנה הקטנֹעם של טרה חוזר
סדרת המזגנים החדשה של אלקטרה - 'EXCLUSIVE AIR' מביאה את ניחוחות מלונות היוקרה של רשת ישרוטל אליכם הביתה
הדרך הקלה למאפים טעימים עם ערכים תזונתיים מוספים
קנאת סּוּפְרִים סדרת מזגני תדיראן סוּפְרִים SUPREME
ויזה הומאניטארית
למה ישראלים רבים אינם מודעים לזכויות הרפואיות המגיעות להם ואינם מממשים אותן? התשובה המפתיעה של המומחים ב'זכותי'

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן