תגלית השנה: מי לוקח את הדופלקס • שידור חי

מתקרבים לרגע האמת! אחד מתוך 8000 יוצא עם זכייה של פעם בחיים. כל הפרטים על אירוע ההגרלה המרשים שיתקיים בעוד שעות ספורות. גם אתם יכולים להשתתף מהבית, לצפות בתוכנית האומנותית ולגלות מי הזוכה המאושר!

 • שמיים סגורים: שערי דמעות לא ננעלו בליזענסק

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • סיטואציה מביישת: עזרו לבת ישראל עזובה

  תוכן מקודם

 • כ"ק אדמו"ר מרמחסטריווקא: מצווה לעזור להם!

  תוכן מקודם

בתוכנית האומנותית ולגלות מי הזוכה המאושר!

לאחר חודשים של קמפיין סוחף ועוצמתי של 'עלי שיח', בו השתתפו קרוב ל 8000 אנשים בהגרלה הגדולה על הדופלקס בטבריה, החלה הספירה לאחור. בעוד מספר שעות תתקיים ההגרלה ואחד מכל המשתתפים יצא עם מפתח לדופלקס יוקרתי ומרווח, עם נוף לכנרת וחצר מרהיבה.

ב'עלי שיח', הבית לילדים ומתבגרים מיוחדים, מציינים את קו הגמר ומודים לכל מי שנטל חלק וסייע לעמותה להעניק בית ולב לילדים ואנשים מוגבלים, באהבה רבה ובמקצועיות מושלמת.

ההגרלה תיערך היום ב', ה' בשבט, ה18/1 למניינם בשעה 20:00 בערב, באירוע ענק ורב רושם, בהשתתפות רבנים, גדולי האומנים ועו"ד שיפקח על מהלך ההגרלה.

את האירוע ינחה השדרן והמנחה האגדי אבי מימרן,וישי לפידות, ובחלק האומנותי ייקחו חלק גדולי הזמר החסידי: המאסטרו יואלי דיקמן ותזמורתו המורחבת, זאנוויל ויינברגר, ישי לפידות ומשה לוק,

במהלך הערב יעלו לבמה בוגרי 'עלי שיח' במקהלה מרגשת ומפעימה. בנוסף לכך, הורי וילדי 'עלי שיח' ישתפו בדברים היוצאים מן הלב וירתקו את הקהל בסיפורם האישי, המאתגר והגדוש באמונה ותקווה. גם הרב חיים פרקל, יו"ר עלי שיח ומחולל המהפכה, ישתף במילים מעצימות ויגולל את הדרך האישית שלו, אותה התחיל מאפס, עם הרבה חזון.

במהלך הערב יהיו הפתעות מרגשות ויחולקו מתנות שוות…

האירוע ישודר בכל האתרים החרדיים ויועבר למאות אלפי הצופים בבית: רדיו קול חי, רדיו קול ברמה, המחדש, בחדרי חרדים JDN ושיא לייב.

ניתן גם להאזין להגרלה בזמן אמת בטלפון: 073-363-9999

ואם אתם מעוניינים לנצל את הרגעים האחרונים ולזכות בצ'אנס המבטיח, כדאי שתדעו שנותרו מספר כרטיסים בודדים במוקד 2315* מי יודע? אולי הפעם אתם תצאו עם הבשורה המרגשת לחיים חדשים…

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן