צילום: pixabay

נתקעתם מחוץ לבית? אבדו המפתחות לרכב? מנעולן פיקס כאן בשבילכם

שירותי מנעולנות הם דבר הכרחי בתרחישים רבים, בין אם נתקעים מחוץ לבית, מאבדים את מפתחות הרכב או שוכחים את הקוד של הכספת

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

בוודאי תשמחו לדעת כי מנעולן פיקס מספקת שירותי מנעולן בכל יישובי הארץ ותשמח לעזור לכם בכל תרחיש שכזה ועוד רבים אחרים. להלן מגוון השירותים שחברת מנעולן פיקס מציעה לכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 

פריצה ותיקון של דלתות ומנעולים

השירות העיקרי שכל מנעולן מטעם מנעולן פיקס מתמחה בו הוא פריצת דלתות ומנעולים. ישנם מספר תרחישים בהם הצורך בשירותיו של מנעולן דלתות הינו הכרחי. למשל כשהדלת נטרקת ואתם בלי המפתח עליכם, כשהמפתח נשבר בתוך המנעול, כאשר המפתח הלך לאיבוד ואין לכם מפתח רזרבי ועוד. הדבר החשוב ביותר, בכל אחד מהמקרים הללו, הוא להבין שלא צריך להסתבך ולנסות לבצע פעולות עצמאיות שעלולות לגרום לנזק גדול יותר. יש להתקשר עם מנעולן פיקס והיא כבר תדאג לשלוח אליכם מנעולן מקצועי במהירות האפשרית. הוא ידאג לאפיין את הבעיה במדויק ובהתאם לזאת לפרוץ את הדלת והמנעול בשיטה המתאימה וללא גרימת נזק. גם במקרה ויגרם נזק, הוא ידע לבצע תיקון או החלפה באותו הרגע.

 

במקרים מסויימים יתגלה כי הבעיה היא לא במנעול של הדלת אלא בצילינדר שלה. גם במקרה הזה אתם יכולים להיות רגועים, שכן גם החלפת צילינדרים היא דבר שכל מנעולן מטעם מנעולן פיקס יודע לבצע במקצועיות ובצורה יסודית. המנעולנים של מנעולן פיקס יודעים להתמודד עם כל סוגי הדלתות, המנעולים והצילינדרים, בין אם מדובר במותגי פלדלת, רב בריח, שריונית חסם או כל מותג אחר.

 

שדרוג של דלתות קיימות

המנעולנים של מנעולן פיקס יוכלו לעזור לכם לא רק בכל הקשור לפריצה ותיקון של דלתות, מנעולים וצילינדרים, אלא גם בכל הקשור לשדרוג הדלתות הקיימות שלכם מבחינת רמת האבטחה שלהן. מדובר במגוון אפשרויות רב, דוגמת התקנת סוגר דלת עליון (מה שמספק הגנה כפולה), התקנת עינית לדלת (רגילה או אלקטרונית עם מצלמה), התקנת מנעול ביומטרי (הדבר מאפשר שליטה ובקרה על הנכנסים והיוצאים), התקנת ידית בהלה לדלת (שמאפשרת פתיחה מהירה יותר של הדלת בשעת סכנה) ואף התקנה של מחזיר דלת, בכל סוגי הדלתות.

 

פריצת רכבים

גם מפתחות של רכבים עלולים להישבר או למצוא את עצמם בתוך הסוויץ' של הרכב, כשהדלת נטרקת וננעלת, כשגם ניסיונות פריצה על ידי גנבי רכבים, עלולים לגרום לאמצעי הנעילה להיהרס, דבר שיתבטא במפתחות שלא יצליחו לפתוח את הדלת או בשלט שלא מגיב. גם במקרים האלה, אין צורך להילחץ, לשבור חלונות או לנסות לפרוץ את הדלת של הרכב באופן עצמאי, תוך גרימת נזק. חברת מנעולן פיקס תדאג לשלוח אליכם מנעולן רכב מקצועי שיגיע עם כל ציוד הפריצה הדרוש (כרית ניפוח מקצועית, בדרך כלל) ויחזיר לכם את השליטה על הרכב שלכם. הוא גם ידאג לתקן או להחליף לכם את מנעול הרכב במקרה הצורך. איבדתם את המפתחות ואין לכם מפתח רזרבי? דעו לכם כי מנעולני רכב מורשים לשחזור או שכפול מפתחות ואלו של מנעולן פיקס יבצעו זאת עבורכם בו במקום. הם גם ידעו להחליף לכם את הסוויץ' והקודן, אם תזדקקו לכך.

 

דרך מנעולן פיקס תוכלו לקבל את כל השירותים הללו ועוד רבים אחרים (למשל, פריצת כספות) בפריסה ארצית רחבה ותוך התחייבות להגעה מהירה. כל זאת על ידי צוות מנעולנים מקצועי ואדיב שמחזיק בכל האישורים הנדרשים להענקת שירותי מנעולנות בארץ.

 

 

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן