צילום: שמעון חדד סמנכ"ל בכיר חטיבת לקוחות עסקיים בישראכרט- קרדיט צילום יח"צ.

החנות האינטרנטית מקבוצת ישראכרט וTikTok- יסייעו לעסקים קטנים בישראל בהיקף של 200 אלף דולר

במסגרת שיתוף הפעולה החברות יעניקו ל- 200 עסקים קטנים חבילות שכוללות 1,000 דולרים לפרסום ב- TikTok – דבר שיאפשר חשיפת המוצרים לקהל צעיר ולהגדיל את תנועת הלקוחות בחנות המקוונת
 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

קבוצת האשראי ישראכרט ופלטפורמת התוכן TikTok השיקו שיתוף פעולה לקידום והעצמה של עסקים קטנים בזירת הסחר המקוון. במסגרת שיתוף הפעולה החברות יעניקו ל- 200 עסקים קטנים חבילות שכוללות 1,000 דולרים  לפרסום ב- TikTok.

השלמת חבילת ההטבה לעסקים באמצעות חבילת פרסום ב- TikTok תאפשר לעסקים הפעילים בחנות האינטרנטית לחשוף את מוצריהם לקהל צעיר, ולהגדיל את תנועת הלקוחות בחנות המקוונת שלהם. מחקרים מראים כי קהילת טיקטוק נאותה לקנות מעסקים קטנים 15% יותר מרשתות חברתיות אחרות, ו-83% אומרים שטיקטוק שיחקה תפקיד מרכזי ברכישות שלהם, זאת לפי EU Holiday shopping research 2020.

החנות האינטרנטית מקבוצת ישראכרט, מאפשרת לעסקים לקבל את כל השירותים הנדרשים כדי למכור און ליין, כולל הקמת אתר און ליין, פתרונות סליקה חכמים, ניהול מלאי ומשלוחים, פרסום ברשתות חברתיות, קידום בחיפושי גוגל ופתרונות שיווק דיגיטלי. כל השירותים הללו זמינים לעסק בעברית, עם צ׳ט און ליין, הדרכות מקוונות וקורסים דיגיטליים שעוזרים לעסק למכור יותר באינטרנט.

כיום ישנם עשרות אלפי עסקים פעילים בחנות האינטרנטית של ישראכרט ובשנה האחרונה בהשפעת נגיף הקורונה חל גידול של מאות אחוזים עם התפלגות רחבה מכל הארץ מתוך צורך מהותי של רבים לשנות מודל עסקי ולהמשיך לפעול גם בתקופות של סגרים. בנוסף, מניתוח נתוני משתמשי החנות עולה כי בין הסגרים הייתה קפיצה של כ-30% בביקוש לחנות האינטרנטית כש- 90% מתוכם זהו הניסיון הראשון שלהם במכירות און ליין.

אסף שגיא מנכ"ל TikTok ישראל: "המציאות שנוצרה כתוצאה ממשבר הקורונה מצריכה מעסקים מקומיים להמציא מחדש את שיטות השיווק שלהם ולהגיע לקהלי היעד שלהם ולקהלים חדשים בדרכים יצירתיות. שיתוף הפעולה עם ישראכרט הינו צעד נוסף במימוש האסטרטגיה של טיקטוק לישראל ובכללה תמיכה בעסקים מקומיים".

שמעון חדד סמנכ"ל בכיר חטיבת לקוחות עסקיים בישראכרט: "העסקים  בישראל הם עמוד השדרה של הכלכלה עסקים אלה סבלו מאוד בתקופות הסגר, והיו צריכים להמציא את עצמם מחדש כדי להתקיים. מתוך חיבור ארוך שנים לקהילת העסקים הקטנים בישראל, ידענו בישראכרט כי עלינו לספק פתרונות נוחים ויעילים של מעבר מהיר למסחר מקוון, ועשינו את זה באמצעות החנות האינטרנטית. כעת באמצעות שיתוף הפעולה החדש נוכל לסייע ל-200 עסקים נוספים לעשות את המעבר החשוב למסחר מקוון, להגדיל את קהלי היעד ולהמשיך לצמוח ולשגשג את התקופה מורכבת זאת".

להצטרפות לקבלת חבילות הפרסום בTIKTOK:

פותחים חנות אינטרנטית במסלול שנתי באתר : https://www.istores.co.il/tiktok/

נרשמים ופותחים אתר און ליין, מקימים מוצרים ומתחברים לסליקה, עכשיו שהכול מוכן ואפשר לצאת לדרך, פונים לתמיכה של החנות האינטרנטית לצורך מימוש ההטבה.

בסיום השיחה עם נציג התמיכה תשלח הודעה ללקוח במייל או SMS (לבחירתו) עם קישור מתאים לצורך פתיחת חשבון עסקי בTik Tok .

48 שעות מרגע הרישום, החשבון העסקי ב-Tik Tok יוטען ב-1,000$ לפרסום.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן