תטהרו לכם מהפכה של איכות וכשרות

בברכתו ובעידודו של מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א: תדיראן משדרגת את סדרות המזגנים האיכותיים שלה עם התקן שבת מובנה ללא תשלום נוסף בפיקוח וביוזמת "משמרת השבת", המונע כל חשש של חילול שבת
 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • אם אתה משמח את שלי

  תוכן מקודם

 • מרגש: מסעו של גר הצדק- מהרי הקווקז להרי ירושלים

  תוכן מקודם

רשכבה“ג מרן שר התורה הגר“ח קנייבסקי שליט“א נתן את ברכתו להשקה מהפכנית של חברת ”תדיראן“ במסגרתה ישווקו מעתה מזגני האיכות של החברה, עם פתרון שבת מובנה ללא תשלום, המאפשר לקהל היראים לדבר ה‘, להדר בשמירת קדושת השבת.

הפתרון הייחודי הוא פרי השקעה נרחבת של מהנדסי תדיראן בשלוש השנים האחרונות, בליווי ופיקוח צמוד של רבני ומומחי ”משמרת השב. במהלך הושקעו משאבים רבים, ובתומו זכתה החברה בתעודת הכשרות של ההכשר המחמיר והמהודר ביותר, הזוכה להסכמתם של מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א.

בשנים האחרונות, בעקבות ההתקדמות הטכנולוגית המואצת והמודעות לכך בקרב הציבור, התעוררה הדרישה לפעול להתאמת המוצרים לציבור המהדר בשבת, וזאת משום שפתיחת וסגירת דלתות וחלונות ופרמטרים נוספים, משפיעים על פעולת המזגן. מרנן ורבנן גדולי ישראל זצוק“ל ויבלחטו“א הביעו את דעתם, דעת תורה והלכה, כי גם במזגנים רגילים יש מן ההידור להוסיף, בשל אופן הפעילות של המנוע, התקן שבת מיוחד המנטרל את כל ההשפעות הסביבתיות.

מנהל ”משמרת השבת“ הרב אריאל כהן הדגיש כי בחברת ”תדיראן“ פעלו בצורה נמרצת כדי להביא מענה נגיש שיגיע מובנה בתוך המוצר עצמו, ללא שום תוספת תשלום וללא התקנה נוספת ותקופת המתנה לטכנאי, ולא נרתעו מלהשקיע מאמץ רב בנושא זה במשך מספר שנים. מעתה, יוכל הציבור הרחב לקנות מגוון דגמים מובילים של תדיראן, המעניקים קשת רחבה של פתרונות מיזוג, וכוללים קו מוצרים רחב, עם התקן שבת מובנה בתוך המזגן, שהינו ידידותי למשתמש וקל לתיפעול עם 5 דרגות עבודה, וללא כל תוספת תשלום.

עם סיום תהליך הייצור, התכבדו ובאו סמנכ"ל הסחר של תדיראן מר רפי אטיאס, והמנהל הטכני והפיתוח העסקי בחטיבת הסחר מר דני ישראל יחד עם רב "משמרת השבת" הגאון רבי אליהו בייפוס שליט"א למעונו של שר התורה רשכבה"ג מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א, וזכו לברכתו החמה.

 

מרן שליט"א הדגיש במהלך השיחה עם המשלחת הנכבדה, כי ראוי להדר ולקנות מזגן כשר לשבת עם התקן המובנה מלכתחילה במזגן, ויש בזה משום "קידוש השם" שיש היום אפשרות להתקין מזגנים שיש בהם הידור גדול לשבת, ואף ללא תוספת כל תשלום. לסיום, בירך את חברת "תדיראן" שהשקיעה רבות בפיתוח ובייצור המזגנים הכשרים, שהדבר יביא להם ברכה ושיגשוג כלכלי.

את רשימת המזגנים המאושרים עם התקן שבת מובנה של חברת תדיראן, ניתן לקבל במוקד משמרת השבת: 072-2164422, או בדוא"ל info@mishmeret7.co.il.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן