השוואת ביטוח משכנתא – כל הטיפים החשובים שאתם חייבים להכיר טרם בחירת ביטוח המשכנתא שלכם

הרבה אנשים כיום לא מודעים לעובדה כי מעבר לתשלומי המשכנתא שהם נדרשים לשלם מידי חודש לבנק המלווה, הם חייבים על פי חוק לשלם גם עבור שירותי ביטוח משכנתא

כתבות נוספות בנושא:

היערכות שיא: אלעד נערכת לקראת אירוע הענק - קביעת מזוזות במרכז הרפואי קארו של כללית
בודק תוכנה: QA זה הטרנד הנוכחי
הצורפים מאירים לכם את החנוכה עם פרי-סייל משתלם: 30% הנחה על כל מגוון החנוכיות
רבקה סגל - זאת האישה שאתם צריכים לסטארט אפ שלכם!
 • ''ההורים הותירו אותנו לבד ברחוב - עברנו חיי סבל נוראיים": הכלה במונולוג מצמרר

  תוכן מקודם

 • אובחנה עם OCD וקיבלה 59,000 שקל! / אובחן עם דיכאון וקיבל 52,000 שקל!

  תוכן מקודם

 • מתמודדים עם בעיה רפואית? מגיע לכם כסף! / מתמודדים עם מגבלה נפשית? מגיע לכם כסף!

  תוכן מקודם

 • איך מזהים השקעה שווה ולמי אסור להשקיע?

  תוכן מקודם

ביטוח משכנתא מאפשר לבנק להיות סמוך ובטוח כי הוא יקבל בחזרה את כל כספי ההלוואה גם אם מצבו הבריאותי של הלקוח לא יאפשר זאת או שערך הדירה ירד משמעותית עקב פגיעות פיזיות שונות במבנה הדירה. אך רגע לפני שנצלול לכל רזי הפרטים באשר לביטוח המשכנתא שלכם, חשוב להקדים ולהדגיש כמה נקודות חשובות שיסייעו לכם להבין את חשיבותו של ביטוח המשכנתא. ראשית, חשוב להדגיש ולומר כי הדירה שנקנית בעזרת הלוואת משכנתא, ממושכנת לטובת הבנק עד לסיום החזרי ההלוואה. כלומר, במידה והלקוח אינו מסוגל לשלם את התשלומים החודשיים שנקבעו לו בעת לקיחת ההלוואה מכל סיבה שהיא, הבנק רשאי לקחת את כספו חזרה על ידי מכירת הנכס. אך מה קורה אם ערך הדירה ירד בצורה משמעותית עד כדי מצב שערכה נמוך מסך ההלוואה שבעל הדירה לקח מהבנק לטובת רכישת הדירה? כיצד הבנק יוכל לגבות את המגיע לו במקרה זה. בדיוק לשם כך כל לקוח מחוייב בביטוח משכנתא.

אפשרות נוספת שעלולה לסכן את המשכיות ההחזרים החודשיים של הלווה לבנק היא מותו הפתאומי של הלווה. במקרה זה, ביטוח המשכנתא ישלים לבנק את מלוא הסכום שנשאר ללווה לשלם. אז איך זה עובד? מה הם מסלולי הביטוח הקיימים? כיצד עורכים השוואת ביטוח משכנתא? פורטל הביטוחים הגדול בישראל מעניק לכם את כל התשובות, קרא עוד.

 

המסלול הראשון בביטוח המשכנתא, ביטוח חיים – נועד בכדי להבטיח לבנק את כל כספו גם במקרה מוות של הלווה

 

תחילה חשוב לפתוח בכך שקיימים שני מסלולים מרכזיים בביטוח משכנתא, האחד הוא ביטוח חיים למשכנתא והשני הוא ביטוח מבנה למשכנתא. שני המסלולים הללו גם יחד מבטיחים לבנק את הכיסוי המרבי שהוא צריך על מנת להעמיד לטובת הציבור הלוואות בסכומים גדולים לתקופות זמן ארוכות במיוחד, עד 30 שנה. לפני שנעסוק בכל הטיפים החשובים שאתם חייבים להכיר אודות ביטוח משכנתא מומלץ וכן דרכי השוואת ביטוח משכנתא, חשוב שתכירו כמה פרטים אודות המסלולים השונים. נתחיל במסלול הראשון, ביטוח חיים למשכנתא. הליך השוואת ביטוח חיים למשכנתא יסייע לכם לבחור נכון את הביטוח הטוב והמשתלם ביותר עבורכם אך עוד קודם לכן חשוב להבין כמה נקודות חשובות אודות הביטוח. ביטוח זה מבטח את הלווה בביטוח חיים למשכנתא על סך סכום ההלוואה. כלומר, במידה ואדם לווה מהבנק כמיליון שקלים לטובת רכישת דירה, ביטוח חיים למשכנתא צריך להיעשות על סך כמיליון שקלים גם כן. כך, יהיה ניתן להבטיח שגם אם חלילה הלווה ימות מכל סיבה שהיא טרם סיום כל שנות ההחזרים, ביטוח החיים שהוא עשה יחזיר את מלוא הסכום לבנק ויפטור את כל ממשיכי דרכו מלשלם את שארית המשכנתא. חשוב להדגיש ולומר כי הליך השוואת ביטוח משכנתא יכול לסייע לכם להוזיל עלויות בתשלום הביטוח בצורה משמעותית ולכן אל לכם לוותר על שלב השוואת ביטוח משכנתא. נקודה נוספת באשר מסלול ביטוח חיים למשכנתא היא חישוב עלות הביטוח. עלות הביטוח שתידרשו לשלם נגזרת ממצבכם הבריאותי, גילכם, מינכם, נתוני ההלוואה, סך ההלוואה, פריסה לשנות החזרים, ריביות ועוד.

 

המסלול השני בביטוח המשכנתא, ביטוח המבנה – נועד בכדי להבטיח לבנק את כל כספו גם במקרה של ירידת ערך המשכון (הדירה)

 

המסלול השני הוא ביטוח מבנה למשכנתא. כפי שציינו מעלה, המבנה הוא בעצם המשכון של הבנק לכסף שהוא מעמיד לרשותכם לטובת רכישת הדירה. במידה ולא תשלמו את ההחזרים החודשיים שלכם מדי חודש באופן קבוע כפי שנקבע לכם בחוזה ההלוואה, הבנק יהיה רשאי למכור את הדירה ולקחת את כל כספו בחזרה. מסלול זה של ביטוח מבנה למשכנתא בעצם מגן על המבנה מפני כל ירידת ערך אשר עלולה להיגרם כתוצאה של רעידות אדמה, נזקי רטיבות, פגעי טרור ועוד. ירידת ערך הדירה בצורה משמעותית עלולה לסכן את הבנק בשל העובדה הפשוטה כי המשכון שלהם תמורת כספם שווה פחות מסכום הכסף שהם העמידו לטובת לקוחותיהם, מה שאומר כי גם אם הלקוחות לא יצליחו לעמוד בתשלומים החודשיים מכל סיבה שהיא, לבנק לא תהיה היכולת למכור את הדירה ולקבל את כל כספו בחזרה, כי הדירה שווה פחות מסך ההלוואה (במקרה של ירידת ערך עקב מגוון פגיעות אפשריות). לכן, חלק ממסלול ביטוח משכנתא כולל ביטוח גם על המבנה עצמו. גם במסלול זה חשוב מאוד לערוך השוואת ביטוח משכנתא על מנת לקבל את המחירים הטובים ביותר. אז רגע לפני שאתם בוחרים את ביטוח המשכנתא שלכם, חשוב שתכירו כמה טיפים חשובים אודות הליך השוואת ביטוח משכנתא על הצד הטוב ביותר. פורטל הביטוחים הגדול בישראל נותן לכם את כל הטיפים החשובים ביותר לבחירה נכונה.

 

כך תדעו לבחור נכון גם את חברת הביטוח המומלצת יותר וגם את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר

 

על מנת ליהנות מבחירה נכונה של ביטוח משכנתא מומלץ במחירים הוגנים, חשוב לערוך כמה וכמה פעולות השוואת ביטוח משכנתא בכמה צעדים פשוטים. הצעד

הראשון הוא איתור כמה שיותר חברות ביטוח אשר מציעות ללקוחותיהם מסלולי ביטוח משכנתא. שלב איתור זה נועד במטרה ליצור רשימת מועמדים ארוכה ככל הניתן ולבצע מספר פעולות סינון והשוואה לבחירת ביטוח משכנתא מומלץ ביותר. בעידן האינטרנטי שלב זה לא צריך לקחת לכם יותר מכמה דקות בודדות ברשת. לאחר שלב זה, מתחילים בשלבי השוואת ביטוח משכנתא. השלב הראשון של השוואת ביטוח משכנתא כולל קריאה מקיפה של כמה שיותר פרטים אודות כלל המועמדים ברשימה שלכם, לרבות חוות דעת והמלצות מלקוחות מרוצים. שלב זה נועד במטרה לסמן את כל המועמדים המומלצים ביותר שהצליחו לייצר לקוחות מרוצים הן מהשירות והן מהמחיר. לאחר שלב זה של השוואת ביטוח משכנתא, השאירו ברשימה אך ורק את החברות המומלצות ביותר.

 

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מותאמת לנתונים האישיים שלכם!

 

בשלב הבא של השוואת ביטוח משכנתא, חשוב ליצור קשר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת ומותאמת לצרכים שלכם. חשוב להדגיש ולומר כי אין לקחת דוגמה מעלויות ביטוח משכנתא של אנשים אחרים, גם אם מדובר באותו סכום של משכנתא בשל העובדה הפשוטה כי חלק בלתי נפרד מעלות ביטוח המשכנתא שלכם נקבע בהתאם לגילכם וכן למצבכם הבריאותי. לכן, חשוב ליצור קשר עם כל חברות הביטוח המומלצות ברשימה שלכם ולקבל הצעות מחיר מדוייקות ומותאמות לכם באופן אישי. לאחר שלב זה, השלב הבא בהליך השוואת ביטוח משכנתא פשוט וברור, כל שנותר זה לערוך השוואה בין הצעות המחיר שקיבלתם ולבחור נכון את החברה המומלצת ביותר שהציעה את המחיר הנמוך ביותר. פורטל הביטוחים הגדול בישראל לוקח אתכם יד ביד כל הדרך אל עבר הבחירה הנכונה והמושכלת ביותר של ביטוח המשכנתא שהולך ללוות אתכם במשך שנים ארוכות. בחירה נכונה תוך התייחסות לכלל הטיפים שצויינו מעלה תבטיח לכם ביטוח משכנתא מיטבי המוענק מחברת ביטוח מומלצת במיוחד במחיר הטוב ביותר.

 

פורטל הביטוחים הגדול בישראל

דרך מנחם בגין 156, ת"א 6492108

טלפון: 073-272-5261

www.2bit.co.il

כתבות קשורות

היערכות שיא: אלעד נערכת לקראת אירוע הענק - קביעת מזוזות במרכז הרפואי קארו של כללית
בודק תוכנה: QA זה הטרנד הנוכחי
הצורפים מאירים לכם את החנוכה עם פרי-סייל משתלם: 30% הנחה על כל מגוון החנוכיות
רבקה סגל - זאת האישה שאתם צריכים לסטארט אפ שלכם!
אירוע של פעם בשנה במשביר
תעודת לידה פורטוגלית – מתי מקבלים
סליקה באשראי לעסק - למה זה חובה?
הדפסה על חולצה - איך מתחילים?
ניכור הורי לא בבית ספרנו
4 מותגי בשמים שכדאי לשים אליהם לב לקראת 2022
כל הסיבות לרכוש אקווריום באנימל שופ
הסעות לבר מצווה בכותל - המדריך לתכנון נכון
פארק שעשועים מקורה ושומר שבת, הגדול ביותר בישראל
במסגרת הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי בין סופר-פארם לפז-Yellow
חיפוי אבן - איך הוא תורם לעיצוב?
וילה עם בריכה - למה זה כדאי?
הכירו את הקינוח המושלם מגשי פירות
הסוד ליצירת הרגל חדש תוך דקה אחת

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו