סליקה באשראי לעסק – למה זה חובה?

אם אתם רוצים להגדיל מכירות עבור עסק קיים או חדש, אם אתם רוצים לשדרג חווית קנייה של לקוחות, לקבל תשלום במהירות ובקלות, לחלק תשלומים, לאפשר תשלום און ליין כמו למשל בעת קידום חנות וירטואלית, או לבצע מגוון פעולות שיעזרו לכם להגדיל מכירות ויסייעו לבצע גבייה קלה יותר של תשלומים - כדאי שתכירו את היכולת שלכם ושל העסק שבבעלותכם להנות משירות סליקה באשראי לעסק

כתבות נוספות בנושא:

קרם טיפוח מהפכני בריכוז גבוה
היערכות שיא: אלעד נערכת לקראת אירוע הענק - קביעת מזוזות במרכז הרפואי קארו של כללית
בודק תוכנה: QA זה הטרנד הנוכחי
הצורפים מאירים לכם את החנוכה עם פרי-סייל משתלם: 30% הנחה על כל מגוון החנוכיות
 • "מתביישת לבקש" כלה צעירה עומדת להינשא בחוסר כל.

  תוכן מקודם

 • בעלה של חיה: "אני מנסה לשרוד, נופל קם ונושך שפתיים"

  תוכן מקודם

 • "לא מאחלת לאף אחד להרגיש אובדן" כלה צעירה משתפת.

  תוכן מקודם

 • "בלילות, ביקשתי סליחה מהתינוק הנטוש שלי"

  תוכן מקודם

אבל מה זה סליקה באשראי?

מדובר בדרך לגבות תשלומים ולאפשר ללקוחות לבצע רכישות, הזמנות וקניות בקלות מכול מקום ובזמן קצר, כמו למשל לבצע רכישות מחנות וירטואלית או מכל בית עסק דרך תשלום בכרטיס אשראי בסליקה מהירה ובטוחה. מדובר בשירות מעולה לעסקים שמאפשר מערכת סליקת אשראי, תשלום בפייפל, או תשלומים באמצעות הוראות קבע וחיובים אוטומטיים.

מה מספקת מערכת סליקה באשראי לעסק?

המערכת מאפשרת תשלום לחנויות וירטואליות, לבעלי עסקים, תשלום באתרי אינטרנט ואון ליין כמו גם בטלפון כאשר הכול נעשה בכרטיס אשראי תוך ביצוע חיובים ותשלומים און ליין על ידי לקוחות. כך למשל, מי שמוכר ביגוד באינטרנט יוכל לבצע קידום חנות וירטואלית באמצעות יצירת מערך תשלומים נוח יותר, כמו גם שמי שמבצע שירותי תרגום יוכל לגבות כסף מלקוחות בטלפון או און ליין על תכנים שערך. באמצעות סליקה לעסקים באשראי מגוון בעלי עסקים ונותני שירות יכולים להנות מתשלום מידי ונוח יותר ויכולת לקבל תשלום ללא מעורבות שלהם בתהליך הגבייה. חשוב לדעת ששירותי סליקה באשראי לעסק יפשטו במידה רבה את תהליך הקנייה והמכירה ויהפכו אותו ליעיל יותר גם לבעל העסק וגם ללקוח.

מלבד זאת, ישנו בטחון בביצוע עסקות אשראי משום שבדרך זאת אפשר לקבל בטחונות במקרה למשל של הזמנת חופשות והשארת פרטי אשראי לפני התשלום עצמו בעת הגעה אל החופשה למען ערבון וביצוע הזמנה. כמו גם שבאמצעות כרטיס אשראי אפשר להנות מאספקת סחורה ומוצרים שדרוש עבורם ערבון עוד לפני התשלום ואספקת הסחורה ויש לא מעט דוגמאות לביטחון שאפשר לקבל באמצעות תשלום באשראי וסליקה באשראי לעסק.

בקיצור, סליקה היא צורת העברת תשלומים המחייבת תשלומים של הלקוח באמצעות הורדות מכרטיס האשראי שלו. מדובר בצורה הפופולארית ביותר לבצע עסקאות משום שכרטיסי אשראי נמצאים תמיד בארנק, הם מאפשרים טווחי תשלומים גמישים, ביצוע חלוקת תשלומים וקניות מהירות והרבה יותר בטוחות.

מי שיבחר להצטרף למערכת סליקה באשראי יוכל לגבות מהלקוחות כסף גם כאשר הם נמצאים בבית העסק וגם כאשר מבצעים חיוב טלפונים או כאשר מספקים סחורה מתוך חנות אינטרנטית או בשיחה טלפונית.

לסיכום, אם אתם רוצים להתקדם אל עולם מסחר טוב יותר, כדאי לשים לב לסליקה באשראי שתקדם אתכם אל תשלומים מהירים, מתקדמים מותאמים אישית ובטוחים יותר.

 

כתבות קשורות

קרם טיפוח מהפכני בריכוז גבוה
היערכות שיא: אלעד נערכת לקראת אירוע הענק - קביעת מזוזות במרכז הרפואי קארו של כללית
בודק תוכנה: QA זה הטרנד הנוכחי
הצורפים מאירים לכם את החנוכה עם פרי-סייל משתלם: 30% הנחה על כל מגוון החנוכיות
רבקה סגל - זאת האישה שאתם צריכים לסטארט אפ שלכם!
אירוע של פעם בשנה במשביר
תעודת לידה פורטוגלית – מתי מקבלים
סליקה באשראי לעסק - למה זה חובה?
הדפסה על חולצה - איך מתחילים?
ניכור הורי לא בבית ספרנו
4 מותגי בשמים שכדאי לשים אליהם לב לקראת 2022
מיטות לכלבים - סוגים שונים של מיטות והקנייה שלכם
כל הסיבות לרכוש אקווריום באנימל שופ
הסעות לבר מצווה בכותל - המדריך לתכנון נכון
פארק שעשועים מקורה ושומר שבת, הגדול ביותר בישראל
במסגרת הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי בין סופר-פארם לפז-Yellow
חיפוי אבן - איך הוא תורם לעיצוב?
וילה עם בריכה - למה זה כדאי?

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו