ביטוח נסיעות לארצות הברית – מה חשוב לדעת?

בין שלל הסידורים וההכנות שכדאי לבצע בטרם עולים על טיסה לכל מקום בעולם, ובפרט לארצות הברית, רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל נמצא במקום גבוה יחסית ברשימה

כתבות נוספות בנושא:

תחנות הדלק מצטרפות למאבק בהתפשטות הקורונה
במקום לקנות בבית מרקחת… בואו למשביר
רשת הצורפים חוגגת 70 שנה ואתם מרוויחים! אומנות צרופה מאז 1952
תנובה נערכת להגדלת תפוקת ייצור החלב
 • על מה זועק המקובל ר' גמליאל רבינוביץ? צפו

  תוכן מקודם

 • את יכולה לרכוש מקצוע מבוקש מהבית ולקבל תעודה תוך 3 חודשים לפרטים לחצי>>>

  תוכן מקודם

 • רק 550 ש"ח לזוג ללילה + א. בוקר במלון כינורות

  תוכן מקודם

 • 48 יתומים מחכים רק לכם!

  תוכן מקודם

בשיתוף שוק הביטוח

רכישת ביטוח נסיעות מומלצת ביותר עבור טיסה לכל מדינה כיום, אך במיוחד כאמור עבור טיסה לארצות הברית, הידוע במערכת הבריאות המופרטת שלה ובעלויות הטיפול הרפואי האסטרונומיות הנגבות במרפאות ובבתי חולים במדינה. אז רגע לפני שטסים – מה חשוב להכיר ולדעת בכל הנוגע לרכישת ביטוח נסיעות לארה"ב?

כיסוי לקורונה, השוואות מחירים ועוד – ביטוח נסיעות לחו"ל ובפרט לארה"ב

בטרם עולים על המטוס לאמריקה, חשוב כאמור לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. אך איזה סוג ביטוח לרכוש? ממי? מה כדאי שהביטוח יכלול? השוק כיום מלא בחברות ביטוח שונות ובגופים נוספים כמו קופ"ח וחברות כרטיסי האשראי המייצגות חברות ביטוח ומציעות פוליסות של ביטוחי נסיעות לחו"ל, ולפעמים קשה לדעת למי להאמין ומה מכל מה שמציעים לנו אכן רלבנטי עבורנו.

בכל הנוגע לביטוח נסיעות לארה"ב בתקופת הקורונה, תשמחו לדעת שבכל חברות הביטוח, ללא יוצאי מן כלל, הכיסוי הרפואי הבסיסי, בהתאם לתנאי הפוליסה אינו מחריג מקרים של מגפה כלומר הוא מכסה גם מקרים של הדבקות במגפה וטיפול רפואי במידה ונדבקים, הטסה לארץ במידת הצורך, בדיקות, אבחון וכיוצ"ב, מה שכן זוכה כיום להתייחסות מיוחדת בפוליסות ביטוחי הנסיעות, הוא הביטול/הארכת הנסיעה והפסדי תשלומים ששולמו מראש ולא ניתן להחזירם במקרה של הדבקות בקורונה או סגר בחו"ל המונע חזרה לארץ. וחשוב לדעת מה גובה הכיסוי המקסימאלי עבור מקרים הקשורים לבידוד בחו"ל או שינוי כרטיסי טיסה או ביטול כרטיסי טיסה במידה וקיבלתם תשובה חיובית לקורונה בבדיקות סרולוגיות לפני הטיסה ואינכם יכולים לטוס.

נקודה חשובה נוספת בנוגע לרכישת ביטוח נסיעות לארה"ב היא ביצוע השוואת מחירים. תמיד חשוב לבצע השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל, אך במקרה של ארצות הברית  המחירים לביטוח נסיעות לארצות הברית בפרט עלו בצורה משמעותית לעומת התקופה שלפני הקורונה ורוב החברות מבקשות תוספת מחיר במידה והינכם מבקשים לבקר בארה"ב במהל הטיול , ניתן עדיין למצוא חברות שאינם העלו את המחירים באופן משמעותי והצעות אטרקטיביות ביותר אם רק מחפשים טוב ומשווים בין ההצעות השונות. השוואת מחירי ביטוח נעשית כיום בכמה שניות בגוגל, אז חבל שלא לנצל כלי צרכני כל כך חשוב שכזה.

עוד חשוב לבדוק ולהבין בדיוק מיהם הגורמים מולם אתם מתנהלים במידה ואתם צריכים להפעיל את הביטוח הרפואי בחו"ל, ומהי הפרוצדורה הנדרשת. כאשר נזקקים לקבל טיפול רפואי במדינה זרה ובעיקר בארה"ב שם נדרשים לשלם סכומים גבוהים במיוחד, עלינו לדאוג לטיפול שאנחנו מקבלים, ברוב חבורת הביטוח ישנה רפליקציה העוזרת לנו לאתר רופא או ביה"ח בקרבת מקום, להתייעץ עם רופא מומחה בעברית, לקבל אישור לתביעה מראש, זה ממש יכול להקל במקרה שתקועים חולים בחו"ל ולא יודעים למי לפנות וזה לא הזמן להתחיל לרדוף בטלפונים ואימיילים אחרי החברה שמכרה לנו את הביטוח. לכן, בטרם רוכשים ביטוח נסיעות לארה"ב חשוב שתבדקו ותבינו בדיוק מהי הפרוצדורה להפעלת הביטוח במידת הצורך –ישנם גם חברות ביטוח אשר עובדות ישורת עם כמה ספקי שירותי בריאות בארצות הברית כל מה שנדרש הוא ללכת ולהראות את הביטוח שרכשתם ולקבל שירות ישירות

מחפשים מידע על ביטוח נסיעות לחו"ל? את כל זה ועוד תמצאו באתר השוואת ביטוח נסיעות בשוק הביטוח המשווה ביטוח נסיעות לארה"ב, או לכל מקום אחר בעולם.

הכתבות המעניינות ביותר

האדמו''ר מפינסק קרלין בעריכת הטיש לרגל ט''ו בשבט • גלריה
ההטרלה של אמסלם: חוק הגיוס החדש שמקדם חבר הכנסת מהליכוד
ט"ו בשבט אצל הגר"מ שטרנבוך • גלריה
ליברמן יערער על פסיקת בג''ץ בגזירת המעונות - וחוטף: "שונא ילדי חרדים"
יִרְאוּ וְיִשְׂמָחוּ • אלפים בשמחת נישואי נכד האדמו"ר מגור
תיעוד: ט"ו בשבט אצל האדמו"ר מטאלנא
קרמשניט נפוליאון של הרבנית גיטה שטרן ע"ה / ניסי גולדרייך
וְעֵץ הַשָּׂדֶה יִתֵּן פִּרְיוֹ • ראש השנה לאילנות אצל האדמו"ר מספינקא ב"ב
האדמו''ר מזוטשקא ירושלים בעריכת השולחן לכבוד ט"ו בשבט • גלריה
מסקנות התחקיר: אל''מ שרון אסמן התמוטט בחדר הכושר כתוצאה מדום לב
בני ברק: תינוקת בת שלושה חודשים במצב קשה לאחר שאיבדה את הכרתה
דו"ח ממשלתי: האיחוד האירופי מסייע כספית לפלסטינים להשתלט על שטחי C
בקרוב בחיפה: כיכרות על שמם של הרב עובדיה יוסף זצ''ל ועל רבנים אחרים
נחשף: המשטרה ריגלה באמצעות 'פגסוס' אחרי טלפונים של חפים מפשע
במערב משוכנעים: רוסיה מנסה לגרום לזעזוע ולפלג בין מדינות אירופה
אבל בכפר חב"ד: החסיד שהדפיס את הגיליונות מתורתו של הרבי נפטר
המחבל גרם למותו של אליאב גלמן - ולא הורשע בגרימת רצח; המשפחה מערערת
מקומם: מחירי הצוללות זינקו ל-3 מיליארד יורו ובממשלה לא סיפרו לציבור

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו