עמותת אור ירוק דואגת לפסח בטוח בדרכים

בימי חול המועד תערוך עמותת "אור ירוק" פעילות הסברתית ב-14 תחנות סונול | במסגרת הפעילות יחולק חומר הסברתי לנהיגה זהירה ובטוחה, ובנוסף, הנהגים יקבלו שי צנוע.

ימי חול המועד מנוצלים במשפחות רבות לנסיעות לטיולים ולביקורי משפחה, מטבע הדברים, שוהים בדרכים יותר מהרגיל והזהירות הנדרשת היא כפולה שבסופו של יום כולנו רוצים להגיע הביתה בשלום, עייפים אך מרוצים…

קרא עוד:

[postim]

בימים אלו, ימי חג הפסח, יחכו לכם מתנדבי אור ירוק – העמותה לשינוי תרבות הנהיגה בישראל, בעשרות תחנות דלק של סונול ברחבי הארץ, לפעילות הסברה בנושא הבטיחות בדרכים.

המתנדבים שתודרכו במיוחד, יפגשו את המטיילים בכל רחבי הארץ, שיעצרו לתדלק או להתרענן בתחנות הנוחות של סונול ויעבירו לנהגים חומרי הסברה על הבטיחות בדרכים ועל נהיגה זהירה ובטוחה, כשלצידם שי צנוע.

אגב, בנושא בטיחות וסונול, חשוב לציין את הבטיחות של כל נסיעה שיש להבטיח בדלק בדוק ואמין. דלק חדש "גולד 95" אשר פותח ע"י חברת "סונול" מאפשר לחסוך בהוצאות הדלק: על חשבון החיסכון של הדלק בכל ליטר, "גולד 95" חוסך לנהגים מ-20 ועד 30 אגורות, ובשנה החיסכון יכול להגיע עד 600 ₪. ולבסוף, "גולד 95" מאריך את חיו של המנוע וגורם לפעילות חלקה שלו, מה שמבטיח אמינות ובטיחות בזמן הנסיעה.

חברת סונול הידועה ברמת השירות הגבוהה שמעניקה במשך כל ימות השנה לנהגים העוצרים להתרעננות, העמידה לרשות מתנדבי אור ירוק עשרות תחנות, באזורים המובילים, בכל רחבי הארץ, ולקחה על עצמה לקדם את המודעות לבטיחות בדרכים בקרב הנהגים המתדלקים בתחנות החברה.

במהלך השנים האחרונות יזמה סונול מס' פעילויות הסברה מגוונות בשיתוף עמותת אור ירוק, שזכו להצלחה רבה ולאהדה בקרב הנהגים.

חג שמח, וסעו בזהירות!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *