עם היציאה לחופשת בין הזמנים מציעה חברת התרופות את סדרת מוצרי 'אקילן' – סדרת תכשירים ייחודית למניעת זיעה ולהקלה על העור | הסדרה כוללת את התכשירים הבאים: קרם אקילן ספורט למניעת שפשפת, תרסיס אקילן לנעל

תופעת הגירוי בעור והזיעה המרובה שכיחים במיוחד בקיץ, כאשר הטמפרטורה בחוץ נוסקת. הזעה מרובה יוצרת גירוי בעור, והיא עלולה להקשות על פעילות הגוף ומלווה בתחושות בלתי נעימות בעליל. עם תחילת חופשת בין הזמנים, כאשר רבים מבני הציבור החרדי יוצאים לדרכים ולטיולים, רצוי ומומלץ להשתמש בסדרת אקילן של כצט.

הסדרה כוללת את התכשירים הבאים:
קרם אקילן ספורט למניעת שפשפת – שומר על העור רך וגמיש בזמן מאמץ ובתנאים קשים. הקרם מבוסס על חמאת שיאה וויטמין E שיוצרים איזון ברמת הלחות ומונעים גירוי וצריבה בעור. השימוש בתכשיר פשוט, כאשר לפני פעילות מאומצת כיציאה לדרכים או טיולי הליכה, יש למרוח אותו על הירכיים ובית השחי לפני היציאה אל השמש הקופחת.

תרסיס אקילן לנעל– לחיטוי ומניעת ריחות זיעה בנעליים. בניחוח לבנדר נעים, מנטרל ריחות בלתי נעימים, מחטא ומונע התפתחות של פטרת בתוך הנעל ושומר על הנעליים לאורך זמן. את תרסיס הנעלים של אקילן יש לרסס על פי הצורך בפנים הנעל והוא מתאים לשימוש בכל סוגי הנעלים ובכל גיל.

סדרת אקילן ספורט ניתן לרכישה בבתי המרקחת וברשתות הפארם, ברשתות המזון והחנויות המובחרות ללא מרשם רופא. יש לעיין בהוראות לפני השימוש.