במהלך המבחן נבחנו פרמטרים של עוצמה, שקט, עיצוב ומשקל, יתרונות, מחיר וההרגשה הכללית | לירן וייס סמנכ"ל מכירות ב"תדיראן גרופ": "אין זו הפעם הראשונה שמוצר תדיראן גרופ נבחר במקום הראשון"

מאוורר המגדל של 'תדיראן גרופ' זכה במקום הראשון במבחן שערך 'צרכנות היום' – מדור הצרכנות של 'ישראל היום', בתאריך ה' אב תשע"ד. במבחן נבדק הפרמטרים החשובים ביותר לצרכן. המבחן בדק את מאוורר המגדל של 'תדיראן' ראש בראש אל מול מאוורר המגדל של 'אלקטרוסטאר'.

במבחן הצרכנות העמידו למבחן את שני מאווררי המגדל המעוצבים ובדקו איזה מהם נותן תמורה טובה יותר. במהלך המבחן נבחנו פרמטרים של עוצמה, שקט, עיצוב ומשקל, יתרונות, מחיר וההרגשה הכללית. תוצאות המבחן הוכיחו בשורה התחתונה כי מאוורר תדיראן שקט מאד, איכותי ועוצמתי, קל יותר ונוח לנשיאה מחדר לחדר, זווית הצידוד שלו רחבה יותר. כמו כן המאוורר מגדל מגיע עם טיימר ושלוש שנות אחריות.

מאוורר מגדל של תדיראן דגםDESERT STORM דגם S/B4500T הינו מאוורר מגדל מקצועי כולל ריצוד למעלה ולמטה, כולל יונים חיוביים לאוויר נקי וצלול, עם שליטה דיגיטאלית וצג LCD מרהיב ועם פונקציית שליטה על המהירות. בנוסף עם תכניות שונות כגון תכנית שינה ללילה, 3 מהירויות משתנות, 3 סוגי רוח משתנים, זווית ריצוד עד 80 מעלות ימינה ושמאלה וטיימר דיגיטאלי עד 8 שעות. כמו"כ המאוורר מצויד בשלט רחוק המאפשר שליטה מלאה עם עוצמה 65 וואט. למאוורר מראה צר ואלגנטי וניתן למצוא אותו בצבע שחור או כסף.

לירן וייס סמנכ"ל מכירות ב"תדיראן גרופ": "אין זו הפעם הראשונה שמוצר תדיראן גרופ נבחר במקום הראשון וזאת לאחר מחשבה והשקעה מרובה לתת ללקוח את המוצר האיכותי והטוב ביותר. לא סתם מאוורר המגדל זכה במקום הראשון, עם יתרון בקלות הנשיאה, זווית הצידוד הרחבה ובמחיר".

חברת "תדיראן גרופ" מהחברות המובילות במשק הישראלי למוצרי חשמל ופתרונות מיזוג אוויר, משווקת את המותגים: אמקור, תדיראן, אמנה, קריסטל, בלומברג, AEG, Dietrich, KitchenAid De, Viking.
את מוצרי 'תדיראן גרופ' ניתן להשיג ברשת תדיראן סטור, ברשתות החשמל, בחנויות המובחרות והמשווקים המורשים.