הרכבת הקלה החלה בפעילות הדרכה בכל הת"תים בירושלים

הפעילות נעשית בשיתוף מינהל החינוך החרדי בעיריית ירושלים • מנכ"ל הרכבת הקלה מר ירון רביד: "הפעילות שאנו מקיימים מותאמת לתלמידים החרדים, היא נעשית בצורה חווייתית, ואנו רואים בה חשיבות רבה"

חברת סיטיפס זכיינית הרכבת הקלה החלה בימים אלו, בשיתוף עיריית ירושלים, בביצוע מיזם הדרכה חוויתי לתלמידי מוסדות החינוך החרדים בעיר במטרה להטמיע את יסודות וכללי הזהירות בדרכים בסביבת הרכבת הקלה בירושלים.

במסגרת המיזם הייחודי, הוצאה לאור חוברת צבעונית, מלווה במידע מרתק אודות הרכבת, תמונות, משחקים ומסרי בטיחות רלוונטיים לסביבת הרכבת הקלה.
מאחר שירושלים הינה העיר היחידה בישראל אשר בה פועלת רכבת קלה, כאשר היא משמשת כ-140 אלף נוסעים מידי יום ובהם אף תלמידים וצעירים, החליטה הנהלת חברת סיטיפס בשיתוף מנהל החינוך החרדי בעיריית ירושלים ליצור את שיתוף הפעולה הייחודי ולהכיר לתלמידי תלמודי התורה את כללי הזהירות הנדרשים בנסיעה ברכבת ובסביבתה.

בין דפי החוברת ישנו מידע שנועד להעשיר את הילדים שמוצאים בו נתונים מעניינים ומרתקים על מבנה הרכבת הקלה והשפעתה על ירושלים. בנוסף רוכזו בחוברת כללי הבטיחות הרלוונטיים וכן טיפים חשובים כשהם מודגשים ותחת הכותרת "שים לב!". בסופה של הרכבת שובצו משחקים המבוססים על המידע עליו קראו הילדים בחוברת.

בשבועות הקרובים יגיעו בכירי הרכבת הקלה ובהם מנכ"ל סיטיפס מר ירון רביד ומנהל השיווק והדוברות מר עוזאל ותיק לתלמודי התורה בירושלים, ידריכו את התלמידים ויענו על שאלותיהם.

בנוסף יקבל כל תלמיד שי מתנת הרכבת הקלה והמינהל לחינוך חרדי.

מנכ"ל חברת סיטיפס מר ירון רביד: "הפעילות המשותפת לרכבת הקלה ולמינהל החינוך החרדי בעיריית ירושלים, נועדה להעביר לתלמידים את הכללים הנחוצים על מנת שיקיימו את הכתוב 'ונשמרתם מאד לנפשותיכם'. הפעילות הותאמה במיוחד לתלמידים החרדים ואנו רואים בקיומה חשיבות רבה".

צילום: נחשון פיליפסון, וידיאו אדן.
הדרכה בתתים 3

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *