תַּפּוּחֵי זָהָב בְּמַשְׂכִּיּוֹת כָּסֶף: דבשית מהודרת לשולחן החג המשלבת זהב וכסף טהור בעיצוב ייחודי וחגיגי, פרי יצירתו של האמן והצורף הראשי יעקב מרדינגר

לקראת ראש השנה, פותחים 'הצורפים' את עונת החגים במיגוון רחב ומרהיב של דבשיות. בכל אחת מחנויות רשת 'הצורפים', תוכלו למצוא מגוון עצום של דבשיות חגיגיות אשר יפארו את שולחן החג שלכם במבצע אטרקטיבי של 25% הנחה.

מגוון הדבשיות של 'הצורפים' עשויות כסף טהור עם צלוחית קריסטל פנימית – להקלה על השימוש ובכדי לא ללכלך את הכסף. קיימים גם דגמים בהם גוף הדבשיה עשוי קריסטל המעניק שקיפות וברק ומראה את צבע הדבש.

והשנה חידש האמן הראשי של הצורפים יעקב מרדינגר ועיצב דבשית מהודרת ומיוחדת המשלבת זהב וכסף טהור, עם פיתוחים וריקועים מרהיבים ביופיים.

ב'הצורפים' תמצאו מגוון ענק של דבשיות במגוון עיצובים יפהפיים מהקולקציות המרהיבות, מהם חדשניים ובחלקם קלאסיים במגוון גדלים וצורות. דבשיות על רגל, דבשיות על צלוחיות כסף, והכל בעיצובים קלאסיים או מודרניים, דבשיות חלקות, או מעוטרות בריקועים, יציקות ועוד.

המבחר העצום של דבשיות 'הצורפים' האיכותיות יענו על כל טעם, ומשתלבות על שולחן החג ותורמות לעיצובו. כך שתוכלו לפרגן לעצמכם או להעניק מתנה ליקיריכם דבשיה של 'הצורפים' לחג. זה הזמן להכנס לחנויות 'הצורפים' ולהתחדש בדבשיה לחג! כי אין שולחן חג בלי דבשיה של "הצורפים".

הכנסו עכשיו לאחד מסניפי 'הצורפים', ותוכלו להנות מהמחירים המיוחדים. בחנות המפעל בכפר דניאל, בבני ברק רח’ ר' עקיבא 49 , 03-5703498. בירושלים רח’ כנפי נשרים 5 גבעת שאול, 02-6514026 וברח’ מלכי ישראל 2 (כיכר השבת) 02-5383853.