השנה כשתנקו לפסח עם מוצרי הניקיון של "יעקובי" תרגישו את ההבדל והנקיונות לפסח יהפכו לחוויה נעימה יותר

אי אפשר להתחיל את ניקיון הפסח, בלי לרכוש קודם את המוצרים האיכותיים והאפקטיביים של 'יעקבי'
זריזים מקדימים לניקיונות פסח, ובשלב ראשון – היערכות לקראת קניות מוצרי ניקיון ומוצרים נוספים לשיפוץ קל, לצביעה ולשדרוג הבית.
כל עקרת בית יודעת מניסיון, כי הפתרון האולטימטיבי למוצרי ניקיון איכותיים ומעולים שיעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר ויחסכו שעות של עמל ושפשוף, הם המוצרים של 'יעקובי'.
זה 60 שנה שמוצרי 'יעקובי' מובילים בשוק הישראלי, במוצרים ייחודיים, הידועים באפקטיביות שלהם. בכל ערב פסח נרשמת עליה גבוהה בצריכת מוצרי 'יעקובי', שאי אפשר להתחיל את עבודות הפסח בלעדיהם!
מגוון המוצרים הרחב העומד לרשות הלקוחות, מכיל מוצרי ניקיון, לניקיון שוטף, להסרת לכלוך קשה, חלודה, שומנים ועוד; מוצרים ייחודיים ואיכותיים לכביסה ומוצרי חומרי בניין וצבע, ברמה הגבוהה ביותר, המשדרגים כל שיפוץ קל בבית בשיטת 'עשה זאת בעצמך'.
ב'יעקבי' שוקדים לתת לצרכן הישראלי את מגוון הפתרונות למוצרים הטובים ביותר, כל ימות השנה, ובמיוחד כעת, בעונה הבוערת ביותר, בה שוקדים בחברת 'יעקבי' לספק את הביקושים הרבים הנרשמים.
המוטו של יעקבי' הוא 'איכות ללא פשרות', בא לידי ביטוי בכל מוצר. אחרי התנסות ראשונית מגלים כי אי אפשר לוותר על מוצרי החברה האיכותיים, העושים את העבודה במלא מובן המילה