מנהל מרחב דן במד"א וראשי ארגון 'הצלה' התברכו אצל גדו"י בבני ברק על הפעילות המשותפת להצלת חיים

בין היתר ביקרו מנהל מרחב דן הנכנס מר איציק בן אהרן ויו"ר 'הצלה' הרב אשר שלומוביץ אצל רב העיר ב"ב הגרמי"ל לנדא וחבר מועצת גדולי התורה כ"ק מרן האדמו"ר ממודז'יץ * רבני ואדמו"רי העיר שיבחו את שיתוף הפעולה המלא של מד"א וארגוני ההצלה המסונפים לה אשר פועלים תחת הנחיות הלכתיות מדוקדקות

כתבות נוספות בנושא:

בודק תוכנה: QA זה הטרנד הנוכחי
הצורפים מאירים לכם את החנוכה עם פרי-סייל משתלם: 30% הנחה על כל מגוון החנוכיות
רבקה סגל - זאת האישה שאתם צריכים לסטארט אפ שלכם!
עם מנוף גבהים: הכבאים חילצו את החולה מהקומה הגבוהה • צפו
 • איך עושים כל־כך הרבה כסף מסטארט־אפ?

  תוכן מקודם

 • איך מזהים השקעה שווה ולמי אסור להשקיע?

  תוכן מקודם

 • ''ההורים הותירו אותנו לבד ברחוב - עברנו חיי סבל נוראיים": הכלה במונולוג מצמרר

  תוכן מקודם

 • דווקא אחרי תקופת הקורונה- הכנס שיעזור לך לגייס מתורמים חדשים>>>

  תוכן מקודם

מנהל מד"א מרחב דן הנכנס מר איציק בן אהרון וראשי ארגון 'הצלה' הפועל בשיתוף פעולה עם מד"א קיימו שרשרת ביקורים כדי להתברך אצל גדולי ישראל בבני ברק.
שבועות ספורים אחרי כניסתו לתפקיד הגיע מנהל מד"א מרחב דן מר איציק בן אהרון יחד עם משלחת של הנהלת ארגון הצלה בראשות יו"ר הארגון הרב אשר שלומוביץ, להתברך אצל רבני ואדמו"רי העיר.
בין היתר ביקרה המשלחת והתברכה אצל המרא דאתרא רב העיר הגאון רבי משה יהודה לייב לנדא שליט"א וכן אצל חבר מועצת גדולי התורה כ"ק מרן האדמו"ר ממודז'יץ שליט"א.מודזיץ
במהלך הביקורים הדגישו חברי המשלחת את שיתוף הפעולה ההדוק שיש בין הנהלת מד"א לבין ארגוני ההצלה הפרוסים בכל רחבי הארץ, כאשר מד"א מעניק את כל הליווי המקצועי רפואי ורבני ארגוני ההצלה קובעים בכל הנושאים ההלכתיים.
רבה של בני ברק הגאון רבי משה יהודה לייב לנדא שיבח את שיתוף הפעולה ההדוק בין מד"א לארגוני ההצלה ואמר כי למד"א יש זכות גדולה בעקבות שיתוף הפעולה עם ארגון 'הצלה'.
"הצלה שומרים על בני ברק" אמר. הרב לנדא הזכיר את הקמת הארגון על ידי מרנן ורבנן גדולי ישראל מכל החוגים והעדות בבני ברק לפני 30 שנה ועל כך שזכו להציל אלפי אנשים ויש להם זכויות רבות.
יו"ר הארגון הרב אשר שלומוביץ הרחיב במהלך המפגש כי כיום תחת ארגון הצלה בלבד יש כ- 800 מתנדבים שפרוסים ברחבי הארץ וכי רק לאחרונה נפתחו סניפי הצלה נוספים בדרום ובצפון. עוד הרחיב הרב שלומוביץ על שיתוף הפעולה ההדוק שיש להצלה יחד עם שאר ארגוני ההצלה החרדים ביניהם עם צוות הצלה, הצלה פ"ת, הצלה אלעד, הצלה בית שמש, הצלה מודיעין עילית, הצלה כפר חב"ד, הצלה צפון, הצלה דרום, הצלה יבניאל, הצלה רחובות, הצלה ביתר, הצלה מירון ועוד.
במהלך הביקור אצל כ"ק האדמו"ר ממודז'יץ התפתח דיון הלכתי מרתק על הנושאים המורכבים סביב שבתות וחגים. מנהל מד"א מרחב דן הנכנס איציק בן אהרון הדגיש כי בכל הנושאים הללו מקבל מד"א את הנחיות הרבנים ופועלים אך ורק על פי דעת רב ארגון הצלה הגאון רבי שמואל אליעזר שטרן.
הרב לנדאוגם בפגישה זו הרחיבו יו"ר הצלה הרב אשר שלומוביץ וחברי ארגון הצלה על כך שמבחינה מקצועית הם מקבלים ממד"א את כל המעטפת המקצועית הכוללת ציוד מקצועי קורסים הדרכות ושיתוף פעולה מלא לכל הדבר הקשור בהצלת חיים. בנוסף הזכירו ראשי הצלה את שבת ההתאחדות המיוחדת שארגן עבורם מד"א בשבוע שעבר בהשתתפות מאות המתנדבים ובני משפחותיהם – שבת שכולה רוחניות בה נמסרו שיעורי תורה ושיחות מוסר וחיזוק למאות המתנדבים שמתמודדים מידי ביום במקרים קשים וזקוקים לשבתות כאלו. בשבת נכחו מלבד רב הארגון הגאון רבי שמואל אליעזר שטרן גם יו"ר ועדת הכספים ח"כ הרב משה גפני. לפני שבת הגיע לברך את המתנדבים מנכל מד"א רמ"ג אלי בין.
כזכור רק בשנה האחרונה חנכו במד"א תחנה חדשה בעיר בני ברק, הודות לפעילותו של ראש עיריית בני ברק הרב חנוך זייברט. בטקס מיוחד שהתקיים חנך את התחנה החדשה שר הבריאות הרב יעקב ליצמן.
במהלך הביקורים אצל מרנן ורבנן רבני ואדמו"רי בני ברק הזכירו נציגי מד"א והצלה את שיתוף הפעולה המתקיים בימים אלו בין מד"א והצלה לעיריית בני ברק שבו מאות לומדים קורסים מצילי חיים במהלך חופשת בין הזמנים כשהכול מתנהל על פי דעת תורה ובהכוונת ופיקוח משמרת הקודש והחינוך. הרבנים בירכו את מנהל מד"א הנכנס מר איציק בן אהרון שיזכה להמשיך ולפעול למען הצלת חיי אדם.

כתבות קשורות

בודק תוכנה: QA זה הטרנד הנוכחי
הצורפים מאירים לכם את החנוכה עם פרי-סייל משתלם: 30% הנחה על כל מגוון החנוכיות
רבקה סגל - זאת האישה שאתם צריכים לסטארט אפ שלכם!
עם מנוף גבהים: הכבאים חילצו את החולה מהקומה הגבוהה • צפו
אירוע של פעם בשנה במשביר
תעודת לידה פורטוגלית – מתי מקבלים
סליקה באשראי לעסק - למה זה חובה?
הדפסה על חולצה - איך מתחילים?
ניכור הורי לא בבית ספרנו
מפעיל מנוף התחשמל מקו מתח גבוה; כך חילצו אותו • צפו
4 מותגי בשמים שכדאי לשים אליהם לב לקראת 2022
כל הסיבות לרכוש אקווריום באנימל שופ
הסעות לבר מצווה בכותל - המדריך לתכנון נכון
פארק שעשועים מקורה ושומר שבת, הגדול ביותר בישראל
בכדי להנפיק תו ירוק: הצעירים שלא התחסנו ניסו להירשם כמחוסנים בעמדת מד"א
במסגרת הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי בין סופר-פארם לפז-Yellow
חיפוי אבן - איך הוא תורם לעיצוב?
וילה עם בריכה - למה זה כדאי?

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו