שר השיכון: נפעל להפוך את מעלה עמוס לעיר ואם בישראל

השר סייר במעלה עמוס לרגל תנופת ההתפתחות ביישוב החרדי • את פני השר קיבלו ראשי הפרויקט ונציגי היישוב

סיור מיוחד קיים שר הבינוי יואב גלנט ביישוב החרדי מעלה עמוס, לרגל תנופת ההתפתחות עם בנייתם של עשרות יח"ד והצטרפותם של משפחות בני תורה רבים ליישוב.

שר הבינוי יואב גלנט ביקר ביישוב מעלה עמוס, וסייר בפרויקט קריית נוף , שם התרשם מקצב הבניה והתקדמות הפרויקט.

את פניו של השר קיבלו ראש המועצה דוידי פרל וסגנו משה סוויל, ראשי חברת אריאל יזמות הבונה את הפרויקט ובהם מנכ"ל החברה זאב יעקובוביץ, זאב ולול הורוביץ, מראשי הבונים ביו"ש ובציבור החרדי, וכן נציגי היישוב.

נציג מעלה עמוס יואל סילבר סקר בפני השר גלנט את התפתחות הפרויקט וההתעניינות הרבה שיש בציבור החרדי על הפרויקט. סילבר ציין בפני השר כי החשיבות שקיימת בקרב בני הציבור החרדי להתגורר במקום שבו ישנו פוטנציאל בניה גדול נוסף.

מנכ"ל חברת אריאל יזמות מר זאב יעקובוביץ שהשתתף בסיור הציג בפני השר את תוכניות החברה בנוגע למעלה עמוס ואת כל הכנות התשתית הגדולות שבוצעו ויבוצעו עד לאכלוס המשפחות, כדי שיהיה לרוכשים פתרון איכותי ברמה גבוהה תוך מתן מחירים אטרקטיביים במיוחד.

בסיור הוצג בפני השר השטח שעליו מתכנן משרד השיכון אלפי יחידות דיור נוספות ביישוב מעלה עמוס מתוך אלפי דירות נוספות שיש בפוטנציאל.

השר יואב גלנט הביע את התרשמותו הרבה מהפרויקט וקצב ההתקדמות וציין כי ימשיך לסייע ולעמוד לימין היישוב על מנת להפוך את היישוב מעלה עמוס לעיר ואם בישראל בטווח הקרוב.
בקרית נוף ביישוב החרדי מעלה עמוס נבנים עשרות יח"ד כאשר בוגרי ישיבות רבים מביעים התעניינות ברכישת דירות בפרויקט אשר נבנה בידי חברת 'אריאל יזמות', ורבים מהם כבר רכשו את דירתם בפרויקט.

בפרויקט מוצעות דירות במפרט עשיר ובהם דירות הגן ופנטאהוזים המוצעים כאשר במחיר דירת מרתף בירושלים ניתן להתגורר בדירה מפוארת עם חצר גדולה במרחק חצי שעת נסיעה מהעיר וזאת בנוסף לפינות החמד ואיכות החיים הגבוהה.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו