טקס חגיגי של הענקת תעודות ל-80 בוגרים התקיים ב'מרכז החרדי להכשרה מקצועית' שלוחת ירושלים

"הלימודים שהיו ברמה גבוהה ומכווני פרקטיקה מקצועית העניקו לנו את האפשרות הזו - לימודים לשם עבודה. הלימודים היו חווייתיים, האווירה הייתה מיוחדת ומעל הכל - מקצועיים ברמה".

כתבות נוספות בנושא:

תחנות הדלק מצטרפות למאבק בהתפשטות הקורונה
במקום לקנות בבית מרקחת… בואו למשביר
רשת הצורפים חוגגת 70 שנה ואתם מרוויחים! אומנות צרופה מאז 1952
תנובה נערכת להגדלת תפוקת ייצור החלב
 • רק 550 ש"ח לזוג ללילה + א. בוקר במלון כינורות

  תוכן מקודם

 • כלה יתומה משחזרת: אני יודעת שהתפילות של אבא שמרו עלי מלמעלה

  תוכן מקודם

 • קשה בשידוכים? הפרנסה מעיקה? החובות מטרידים? ...התייצבו וראו את ישועת ה'...

  תוכן מקודם

 • רוצים לדעת עוד על מעלות תיקון שובבי"ם?

  תוכן מקודם

ב'מרכז החרדי להכשרה מקצועית' מלווים את התלמידים מתחילת הדרך, החל משלב הלבטים בבחירת המקצוע ומבחני ההתאמה האישיים, דרך עזרה במימון וסבסוד, סיוע וקשב רב במהלך הלימודים, ועד להשמה בפועל. לכן, יום בו מעניקים תעודות גמר ל-80 בוגרים, זהו בהחלט יום מרגש.

טקס הענקת התעודות התקיים בשבוע שעבר לבוגרי מגמות הנדסאי אדריכלות בניין וחשמל, ניהול רשתות מחשבים והנהלת חשבונות. באירוע הוגש כיבוד עשיר ונכחו בו צוות ההנהלה והמרצים, בוגרים ובני משפחותיהם. טקס הענקת תעודות מרגש בכל פעם מחדש, עת בו נראים הבוגרים צועדים לקבלת התעודות, קוצרים באושר ובסיפוק רב עמל של מספר שנים שחרשו ביגיעה – בדרך לפרנסה בכבוד.תמונות טקס

התרגשות מיוחדת נחוותה בקרב בוגריה הראשונים של מגמת הנדסת חשמל, אשר אך לפני כשלוש שנים פתחו את מגמת חשמל במכללה וכיום מרביתם עובדים בתחום כעצמאיים או כשכירים.אחד מבוגרי מגמת הנדסאות בניין שפתח לאחרונה משרד מצליח העוסק בתכנון מבנים סיפר בהתרגשות כי הוא חב הכרת הטוב להנהלת המרכז החרדי: "הלימודים שהיו ברמה גבוהה ומכווני פרקטיקה מקצועית העניקו לנו את האפשרות הזו – לימודים לשם עבודה. הלימודים היו חווייתיים, האווירה הייתה מיוחדת ומעל הכל – מקצועיים ברמה".

את הטקס הנחה ר' אריה פטרבורסקי, מנהל שלוחת גברים בירושלים, אשר בדברי הפתיחה ייחד מספר דקות להיבט הרוחני שבלימודי המקצוע ובתעסוקה: "נכון שעל כל תלמיד ותלמיד להשקיע בפן המקצועי ובשביל זה אנחנו כאן. אך כיהודים מאמינים יש לזכור כי המפתח להצלחה טמון בייחוסה לבורא עולם. שם שמים היה שגור בפיו של יוסף הצדיק, ולכן כל מה שעשה – ה' הצליח. אל נא תשאירו את אלוקים בבית הכנסת: עלינו 'לשתפו' גם בעולם העבודה, על ידי משא ומתן באמונה, נתינת צדקה כדבעי, קיום שיעורי תורה עם עמיתים לעבודה וכדומה".

בהתייחסו למרכז החרדי אמר: "המרכז החרדי חרת על דגלו חתירה להישגים והצטיינות. 'המרכז החרדי להכשרה מקצועית' הינו חרדי ללא פשרות ומקצועי ללא פשרות. אתם ההוכחה לכך שאפשר להשלים הכשרה מקצועית איכותית גם ללא לימודי ליב"ה במוסדות התורניים. רמת הלימודים במקום מאפשרת לכם להדגיש בקורות החיים בגאון את היותכם בוגרי המרכז החרדי להכשרה מקצועית.

בקשב רב האזינו הנוכחים לדבריהם של ראשי המגמות: המהנדס יוחאי אקדע – ראש מגמת הנדסאות בנין, האדריכל עמוס גידרון – ראש מגמת אדריכלות, המהנדס מיכאל שפרנסקי – ראש מגמת חשמלאות, ור' מיכאל וידל – ממגמת הנהלת חשבונות. אנשי סגל ההוראה תיארו את רצינותם של התלמידים במהלך כל שנות הלימודים וחלקו שבחים להתנהגותם הנאותה ולאופן בו ניגשו ללימודי המקצוע לצד ההשקעה המיוחדת מצד הנהלת המכללה.

אברהם מרדכי הורן, מנכ"ל המרכז החרדי, ברך את הבוגרים להצלחתם וייחל להם סייעתא דשמיא  בהמשך הדרך. עו"ד אריאל פוס, חבר הנהלת המרכז ובנו של המייסד, ייצג את משפחת פוס הנכבדה ותיאר בדבריו את התגשמות חלומו של אביו  – ד"ר אברהם פוס ז"ל.

בימים אלו נמשכת ההרשמה למגוון קורסים בשלוחות המרכז החרדי, הפרושות בירושלים, בני ברק, אשדוד, בית שמש, מודיעין עילית וחיפה. הנכם מוזמנים להירשם לקורס המעניין אתכם ובעזרת השם בוקר אחד גם אתם תקומו בעלי מקצוע מבוקשים.

הכתבות המעניינות ביותר

נתונים מעודדים: המשק מתאושש ובעלי העסקים נפגעו פחות מהמשבר
חמשה עשר בשבט בחצר הקודש זוויעהל • גלריה
טיש ראש השנה לאילנות בחצר הקודש נדבורנה באניא
צִלְּךָ נָאֶה • ראש השנה לאילנות בחצר הקודש בעלזא
מנכ''ל משרד הבריאות מנסה להסביר: מדוע ילדים בגילאים קטנים נכנסים לבידוד?
בממשלה תוקפים את הצבעתה של זועבי: "סטירת לחי - מאיימת על הקואליציה"
חברי הצט''מ נגד קיצור ימי הבידוד ל-5 ימים: "מחטף של שר הבריאות"
מקשיחים עמדות: פקידי משרד האוצר לא יגבשו תוכנית מענקים מידיית
הִילּוּלָא קַדִּישָׁא • המהרש"ם מברז'אן זצ"ל
חברי כלל הסיעות הסכימו: ייקבעו כללים למיתון השיח המתלהם בכנסת
חשש בישראל: המורדים החות'ים יבצעו מתקפת טילים על אילת • צפו
נתון מאכזב: החיסון הרביעי לא מעלה באופן מספק את רמת הנוגדנים
נתניהו מכחיש שהוא אישר הטלת קלון - ומודה לראשונה על קיום מגעים לעסקה
בשלושה שבועות: הקואליציה תעלה את חוק הגיוס מחדש; זועבי מגיבה: "זה המצפון"
בנט לח''כים: "אם נתניהו יחתום על העסקה - נפעל להרחבת הממשלה"
דיווח: נתניהו מוכן לחתום על עסקת טיעון - כולל הטלת קלון; פרקליטיו מכחישים
מפלה לקואליציה: חוק הגיוס נגד לומדי התורה נפל בקריאה ראשונה
מתווה חדש: עובדים חיוניים יוכלו להגיע למקום העבודה על אף שנדבקו בקורונה
0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

בתור אתר שנקי ממחלוקת ולה"ר, יתכן והיה צריך לסקר את האירוע בצורה פחות מרשימה, שאנשים יזכרו שהעיקר זה ללמוד תורה, ומי שלא זכה…..כמובן בצורה מכבדת ועדינה,

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו