טקס הנחת אבן פינה מרגש לשכונת רמת בת שבע ביישוב החרדי מיצד

בתחושת שליחות נורתה אבן הפינה לשכונת רמת בת שבע ע"ש של הרבנית בת שבע קנייבסקי ע"ה * בשכונה ייבנו עשרות יח"ד לחרדים * את המעמד כיבדו ח"כ הרב יעקב אשר שאף הכריז על הקמת סניף דגל התורה ביישוב וכן ראש המועצה דוידי פרל, סגנו מר משה סוויל, ונציגי חברת אריאל יזמות – החברה הבונה את הפרויקט

במעמד רבנים ואישי ציבור ובתחושת שליחות הונחה אבן הפינה לשכונת רמת בית שבע ביישוב החרדי מיצד בה ייבנו עשרות יחידות דיור לבני המגזר החרדי.

בטקס רב הרושם שנערך השבוע השתתפו ח"כ הרב יעקב אשר, ראש מועצת גוש עציון מר דוידי פרל סגן ראש המועצה מר משה סוויל מר טוביה לבקוביץ בעלים של חב' אריאל יזמות הבונה את שכונת רמת בת שבע והנהלת הישוב המעמד נערך גם בהשתתפות עשרות תושבי היישוב והרוכשים. 

לשיאו הגיע הטקס בעת שהקריא מזכיר הישוב הרב אלחנן פרומר את מגילת היסוד 

חבר הכנסת הרב יעקב אשר הדגיש בדברי הברכה שנשא את התפעלותו מתושבי היישוב ומאיכות החיים הנפלאה במקום, והבטיח שחברי הכנסת של דגל התורה יעמדו לצד היישוב החרדי המתפתח ככל שיידרש. הוא גילה כי פנה לראש המועצה ע"מ ליצור שיתוף פעולה כדי להעניק ליישוב את כל הכלים הדרושים להתפתחותו המואצת. כן הכריז ח"כ הרב אשר על פתיחת סניף רשמי של תנועת דגל התורה ביישוב מיצד.

וכן אמר שיש בישוב מיצד את כל האפשרויות להפוך לעיר ואם בישראל עבור ציבור בני תורה.

ראש המועצה מר דוידי פרל ציין בנאומו כי זו הנחת אבן הפינה הראשונה ביישוב וכי יהיו עוד שכונות נוספות תוך שהוא מבטיח את עזרתו בקידום הבנייה ככל שיידרש.

בסיום האירוע התקיימה פגישה בין הנהגת היישוב לח"כ הרב יעקב אשר במהלכה הציגו הנוכחים  את חזון ההתפתחות של היישוב.

ביישוב המרוחק כחצי שעת נסיעה מירושלים נבנים עתה עשרות יחידות דיור בבניה איכותית בידי חברת אריאל יזמות וקיימות תוכניות עתידיות לבניית מאות יחידות דיור נוספות.

בין מוסדות החינוך המפארים את היישוב, תלמוד תורה בנשיאות מרן הגראי"ל שטיינמן.DSC_0935 DSC_0964 DSC_0982 DSC_0990 DSC_1002 DSC_1004 DSC_1009 יעקב אשר יציקה לעתונות DSC_0764 DSC_0806 DSC_0838 DSC_0851

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *