ב'אותיות' מזמינים אתכם: בואו לרקום שנה באמנות

בענקית הרקמה היהודית "אותיות", מוצפים בימים אלו בפניות מכל העולם היהודי, מקהילות קודש בכל אתר ואתר החפצות לפאר את היכלי הקודש לקראת תקופת החגים, במעילים לספרי תורה, פרוכות ושאר מוצרי הרקמה, כנהוג בקהילות ישראל מקדמת דנא, וכן להחליף את המעילים והפרוכות לשיראין של לבן כנהוג בימים קדושים אלו.

לקראת הימים הנוראים, ממתינים לכם על מדפי חנויות היוקרה של "אותיות" מוצרי איכות רקומים ביד אמן. קולקציה מרהיבה של פרוכות לבנות, מעילים לספרי תורה, מפות לבימות ולעמודי הש"ץ, סידורים ומחזורים מעור עתיק או משוחזר, מחזורי תפילה בכל הנוסחים, מפות לחלות, קיטלעך קלילים במגוון דוגמאות, כיפות מיוחדות עם רקמה אישית, טליתות וציציות ועוד, כאשר באותיות מזמינים אתכם לרקום עליהם באמנות ובמקצועיות רבה.רקמה באותיות

בנוסף, המעילים הלבנים מפארים את ספרי התורה עד לאחר חג שמחת תורה, בו נהוג להוציא את ספרי התורה לצורך מנהג ההקפות. כידוע בחברת אותיות הושק פיתוח חדש וייחודי של מעילים לספרי תורה, הבנויים בפטנט טכנולוגי ראשון מסוגו, אשר שומר על שלמות ספר התורה, כבודו וקדושתו, ומונע חדירת נוזלים וזיעה אל הקלף.

בהנהלת "אותיות" אומרים כי "אין זמן מתאים מימים אלו, תקופת החגים, לבוא ולרקום לכם את השנה באמנות. השילוב המושלם של איכות מוקפדת ללא פשרות, מבחר ענק ומגוון, הופכים את ענקית הרקמה 'אותיות' למקום המושלם והמועדף, בו ניתן לרכוש פרוכות ומעילים לכבד את בית ה'. לקוחותינו יכולים להיות בטוחים שהם מקבלים את הטוב ביותר, באיכות ללא פשרות, כמו גם לאורך כל ימות השנה, במעילים לספרי תורה, פרוכות, תיקים לטלית ולתפילין וכל מוצרי היודאיקה והרקמה".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו