"אפשר לתת לעני דג ואפשר לתת לו חכה - חברת 'מרקספייס' מעמידה לאברכים כלים להצליח בעסקים מהמסד עם הטפחות"
באירוע מרשים ומיוחד שהתקיים אתמול (ג) בקרית ההייטק 'עתידים' שבתל אביב הושק לראשונה הקונספט של מתחם משרדים המותאם לציבור החרדי של חברת הענק 'מרקספייס'. ___¿_______ש_ש__ _ ___¬_ש_ק_¬ _____ש__ ___¬_ש_ף_ש_¥ _ 1.11-23969
 
מי שפתח את האירוע הוא הרב הראשי לשעבר ורב העיר תל אביב – יפו הגאון רבי ישראל מאיר שליט"א אשר קבע את המזוזה בכניסה הראשית למתחם 'מרקספייס' לציבור הכללי שייפתח החודש ולקראת פתיחת מתחם המשרדים המותאם למגזר החרדי שייפתח בסוף חודש ינואר הקרוב.
 
בנאום שנשא הרב לאו למשתתפים התייחס בין היתר לאחוזים הגבוהים של החרדים שיוצאים לעבוד ועל הקשיים שהם נתקלים בהם. "אפשר לתת לעני דג ואפשר לתת לו חכה – חברת 'מרקספייס' מעמידה לאברכים כלים להצליח בעסקים מהמסד עם הטפחות". 
 
לאחר מכן, נשא דברים הרב הראשי לשעבר הרב יונה מצגר שליט"א ששיבח את חברת מרקספייס אשר הביאה את בשורת המשרדים של 'מרקספייס' לציבור החרדי, בנוסף למתחמי המשרדים הנוספים של החברה למגזר הכללי. ___¿_______ש_ש__ _ ___¬_ש_ק_¬ _____ש__ ___¬_ש_ף_ש_¥ _ 1.11-15302
 
לברכה מיוחדת זכו המשתתפים מהרב שמואל רבינוביץ שליט"א רב הכותל והמקומות הקדושים שהודה למרקספייס על היוזמה החשובה וההתאמה המיוחדת של מתחם המשרדים לציבור החרדי. 
 
גם ח"כ יעקב אשר מיהדות התורה איחל ליזמים והנהלת החברה את ברכת הדרך ואף סיפר להם על הקשיים הרבים שנתקלים בציבור החרדי במציאת מקומות עבודה וחללי עבודה מותאמים והודה להם על היוזמה הברוכה.
___¿_______ש_ש__ _ ___¬_ש_ק_¬ _____ש__ ___¬_ש_ף_ש_¥ _ 1.11-24310