חדש ב'דור ישרים': בדיקות ייעודיות לבני עדות המזרח, בסמינרים ובישיבות הספרדיות

'דור ישרים' ממשיך בפעילותו הנרחבת בקרב העדות השונות ומחיל בימים אלה בדיקות גנטיות בישיבות ובסמינרים לבני עדות המזרח. הבדיקות תערכנה בתאום והרשמה מראש ותחסוכנה כסף וזמן יקר למשודכים והוריהם.

את 'אגודת דור ישרים' אין צורך להציג, האגודה הקיימת כ- 30 שנה חרטה על דגלה את העלאת המודעות לבדיקות גנטיות טרום נישואין, בדיקות שעלולות למנוע אסונות ל"ע. בשנים האחרונות פותחו בדיקות ייעודיות גם לבני עדות המזרח הזוכות לביקוש רב, נוכח מקרי לידות של ילדים חולים הנגרמים בשל חוסר המודעות לצורך בבדיקות התאמה גנטיות.לוגו דור ישרים פסח

עד כה פעל 'דור ישרים' בסמינרים ובישיבות האשכנזיות, בשל הבדיקות המותאמות לתלמידי המוסדות הנ"ל. כעת כשישנן בדיקות ייעודיות גם לבני עדות המזרח הרחיב הארגון את פעילותו וכעת ניתן לערוך את הבדיקות בסמינרים ובישיבות המיועדות לבני עדות המזרח בכל רחבי הארץ. לקבל שירות מהיר, מעולה ובמחירים מיוחדים והכי חשוב, לחסוך זמן יקר ועגמת נפש בתקופת השידוכים הלוחצת.

המסלול לבני עדות המזרח שקיבל את ברכת גדולי ישראל, מומלץ ע"י רופאים וגנטיקאים בכירים בארץ ובעולם ופרסומו מנע בשנים האחרונות עשרות מקרים כואבים של שידוכים חסרי התאמה.

הבדיקות נערכות בהרשמה ותיאום עם הנהלת הסמינר/ ישיבה.

את הבדיקות בישיבות ובסמינרים מארגנת  'אגודת דור ישרים' בעידוד והכוונת גדולי ישראל, אשר ייסדו את האגודה על מנת למנוע מחלות גנטיות חשוכות מרפא.

האגודה אשר מאחוריה מעל שלושים שנות ניסיון, דואגת לימי הבדיקות המרוכזים כדי למנוע הוצאות כספיות עתידיות, דאגות  מיותרות ועגמת נפש, העלולות לקרות במקרה של דחיית הבדיקה לרגע האחרון.

דור אוירה 1

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *