נמשך מבצע ה"טרייד אין" הענק ב'רויאל'

אלפים גדשו עד כה את סניפי ממלכת ההלבשה החסידית 'רויאל', והתחדשו בחליפות ובעקיטשעס חדשים ואיכותיים בהנחות משמעותיות, תמורת החליפה הישנה שהיתה ברשותם

המבצע נמשך: עקב הביקוש האדיר ונהירת האלפים הנמשכת כל העת לסניפי ממלכת ההלבשה החסידית "רויאל", המבקשים לנצל את מבצע ה"טרייד אין" המיוחד כדי להתחדש בחליפות, בעקיטשעס ומעילי חורף ממיטב התוצרת המשובחת של "רויאל", לאחר קבלת זיכוי משמעותי, תמורת החליפה או הבעקיטשע הישנים המועברים לארגוני חסד ומחולקים לנצרכים, הוחלט ברשת רויאל להגיע לקראת הלקוחות ולהאריך את המבצע בעוד עשרה ימים נוספים.

מבצע "טרייד אין" אשר החל לפני מספר שנים בממלכת רויאל בארה"ב, נחל הצלחה כבירה וזכה לתהודה רבה בקרב כל הריכוזים החרדיים שם. וכעת זו השנה השלישית ברציפות שהוא מגיע לסניפי רויאל בישראל לזמן מוגבל בלבד, במסגרתו יכולים הלקוחות להביא את החליפות/הבעקיטשעס ומעילי החורף מכל פירמה ומכל חברה, ולקבל תמורתם זיכוי לרכישת חליפות איכותיות ממיטב הדגמים.

על פי תקנון המבצע, לרכישת חליפה בטנה מלאה 3 חלקים, מקבל הלקוח זיכוי בסל 100$. לרכישת חלאט ירושלמי בטנה מלאה מקבל הלקוח זיכוי בסך 75$, לרכישת בעקיטשע פרחוני בטנה מלאה, זיכוי על סך 50$, ולרכישת חליפה ח"ב 3 חלקים או בעקיטשע חלק או פרחוני ח"ב זיכוי על סך 40$.

בהנהלת רויאל מציינים כי "הארכת המבצע הינה דבר מתבקש בעקבות הביקוש האדיר של הלקוחות לנצל את ה"טרייד אין" המתקיים זה השנה השלישית ברציפות בהצלחה כבירה. ציבור בני המלכים מוזמן לנצל את הימים הקרובים ולהצטרף לאלפים שכבר התחדשו בביגוד במחיר מיוחד".

אז רוצו. הארכנו עבורכם את המבצע!

 

טרקליני רויאל לשירותכם:

ירושלים, רח' רבינו גרשום 1

בני ברק, רח' הרב יעקב לנדא 4 (פינת חזו"א),

אשדוד: רח' אביי 3 פינת רבינא.

בית שמש: רח' רשב"י 17, כניסה גם מרח' הלל 10-12 במדרגות.

2 תגובות

שטויות, לא שוה הסחורה שלו

לאחרונה עברתי סופית לקנות שם, אחרי שהבנתי שאצלם הסחורה הרבה יותר טובה.
לך תבדוק.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו