קרן "מאירים" במבצע חלוקת אלפי שמיכות ורדיאטורים איכותיים למשפחות חרדיות

עם בוא החורף בקרן צדקה וחסד מאירים נערכו למערכת הקור והשלג, וחילקו את הציוד המתאים לחימום ביתם של משפחות וקשישים. בין היתר חולקו רדיאטורים איכותיים מבית היוצר של חברת אלקטרה.

בזמן שמזג אוויר חורפי חדר לאזורינו וגשמים החלו לרדת במקומות שונים ברחבי הארץ, ראשי מחלקת הרווחה ובכירי עיריית בני ברק השתתפו בחלוקת מאות שמיכות ורדיאטורים למשפחות וקשישים במצב סוציו-אקונומי נמוך.

החלוקה התקיימה על-ידי קרן צדקה וחסד "מאירים" מיסודה של עמותת שוועת עניים, העוסקת במתן סיוע למשפחות מעוטות יכולת במגוון תחומים ובשיתוף פעולה עם חברת אלקטרה, שיחד הצליחו לרגש את מאות המשפחות ולגרום להן לראשונה לעבור את עונת החורף בעזרת מוצרי חשמל שיחממו להן את הבית.

השמיכות והרדיאטורים מחולקים למשפחות במצב סוציו אקונומי נמוך שהקנייה החד פעמית הזאת היא המונעת מהם לחמם את הבית בימים שהקור הופך לבלתי נסבל.

בקרן מאירים מסבירים כי למרות האזהרות, החורף מביא איתו בכל שנה שריפות ותאונות הקשורות לחימום הבית ולכן קודם החלוקה התקיימה התייעצות מהו המוצר הבטיחותי שניתן לחלק למשפחות. רדיאטור, ספירלה, מזגן, תנור חימום וסדין חשמלי ולבסוף הוחלט על רדיאטור תוצרת חברת אלקטרה המונע תאונות נוראיות.

סגן ראש העיר הרב מנחם שפירא הודה בחום לראשי קרן "מאירים" על תרומתם הנדיבה והעזרה לאותן משפחות שאלמלא הפעילות המבורכת בחלוקת מאות שמיכות ורדיאטורים, "ספק רב אם הם יכולים לשרוד את החורף כמו שאר האזרחים" כלשונו.מאירים בני ברק

סגן ראש העיר הרב מנדל אייזנברג ציין כי "בעיר בני ברק יש לא מעט משפחות המטופלות במחלקת הרווחה בעיר – משפחות ברוכות ילדים וזקנים שבקושי יכולים לסיים את החודש ולכן הסיוע של קרן "מאירים" במוצרי חורף עזר המון למשפחות. אני וכל חברי העירייה מודים מכל הלב לקרן שיזמה את החלוקה ופועלת ללא לאות כדי שהמשפחות יוכלו לחיות בכבוד".

מנכ"ל קרן "מאירים" מר יזהר נבון הודה לראשי העירייה ואמר "אנחנו עושים כל שביכולתנו לעזור למשפחות שאין ידם משגת וכשקיבלנו פניות רבות ממחלקת הרווחה בעירייה על משפחות שלא יכולות להרשות לעצמן לרכוש מוצרי חימום, מייד נרתמנו לסייע, כל זאת על מנת שאותן משפחות יוכלו לעבור את החורף בשקט ובשלווה".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *