יוצאים לטייל או לארוחה בחנוכה? לקפה גרג סניפים כשרים למהדרין באזורכם

ברשת קפה גרג תוכלו ליהנות מתפריט חורף עשיר הכולל עיקריות, מרקים, קינוחים, שתייה חמה וקלה לארוחות בוקר, ארוחות עסקיות, זוגיות ומשפחתיות וטעמים עשירים ומפנקים במיוחד

במהלך ימי החנוכה, כשילדים רבים בחופשה, משפחות רבות יוצאות לטיול. בלילות החנוכה הארוכים יוצאים גם רבים לארוחות זוגיות שקטות – ולקפה גרג פתרון למהדרין לכולם! בחנוכה, כמו לאורך השנה כולה, תוכלו למצוא את עשרות הסניפים הכשרים למהדרין של קפה גרג בכל רחבי הארץ. בכל הסניפים תמצאו פינות שקטות, מקורות ומחוממות גם בחורף.

. קפה גרג מציעה ללקוחותיה אווירה נעימה המשלבת תחושה ביתית עם שירות מקצועי. גרג גם מציעה תפריט מיוחד לילדים ותינוקות. תפריט הילדים מציע מגוון ארוחות ילדים כשרות למהדרין בניהן: ארוחות חלביות, ארוחה איטלקית ועוד. התפריט המעוצב יציג את מנות הילדים עם תמונה להמחשה של כל מנה.

"הלקוח החרדי הוא לקוח נאמן ולכן אנו שואפים להגדיל את מספר סניפי המהדרין בכל רחבי הארץ ומספרם נמצא תמיד בצמיחה", אומרת מנהלת השיווק של הרשת הגב' מילי דרור-אקשלמה. לרשת גרג 60 סניפים בכל הארץ מדרום ועד צפון, בכשרות למהדרין, כך שגם אם אתם נמצאים בדרכים או בחופשה – תמיד תוכלו למצוא סניף כשר למהדרין של גרג באזורכם.

 

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *