היום, האימהות כבר יודעות …

בלעדי למטרנה! מטרנה מהדרין ספיישל - עם ההרכב הייחודי להקלה על העיכול, בכשרות בד"ץ העדה החרדית ההרכב הייחודי של מטרנה מהדרין ספיישל כולל פרוביוטיקה ייעודית, הרכב פחמימות דל לקטוז ושמן בטאפלמיטט, אשר יעילותם הוכחה מחקרית.

מטרנה מהדרין ספיישל , תחליף החלב הייעודי לתינוקות הסובלים מגזים וקוליק הביא עמו בשורה והקלה גדולה. רננה מזרחי – דיאטנית קלינית והמנהלת המדעית של מטרנה מסבירה: "הורים רבים מכירים את תופעת ה'גזים' או בשמה המדעי קוליק הכה אופיינית לתינוקות בחודשים הראשונים, והמלווה בהרגשת חוסר אונים ורצון עז לעשות הכל בכדי להקל על היקר לנו מכל. בדיוק לשם כך פיתחה מטרנה תחליף חלב ייחודי, מטרנה מהדרין ספיישל שהינו בעל הרכב קל לעיכול ובכשרות המחמירה ביותר לתינוקות הסובלים מגזים, קוליק ואי שקט במערכת העיכול. מטרנה מהדרין ספיישל, מכיל שילוב ייחודי של רכיבים התורמים להקלה על העיכול: פרוביוטיקה ייעודית, הרכב פחמימות דל לקטוז ושמן בטאפלמיטט, אשר יעילותם הוכחה מחקרית".
חשיבות הפרוביוטיקה להקלה על העיכולמטרנה - מאושר מהדרין ספיישל - בלעדי (1)
מחקרים מראים כי לתינוקות עם קוליק הרכב שונה של חיידקים במעי וכמות נמוכה משמעותית של חיידקים פרוביוטיים, לעומת תינוקות שלא סובלים מהתופעה. פרוביוטיקה, אותה מקבל התינוק בהזנה טבעית, מסייעת להבשלת המעי ואף להפחתת תחלואה במערכת העיכול. במחקר שפורסם בכתב העת הרפואי המוביל PEDIATRICS, נבדקה השפעת פרוביוטיקה מסוג B.Lactis בתחליף החלב. במחקר זה נמצא כי התינוקות שניזונו באופן קבוע מתחליף חלב המועשר בפרוביוטיקה סבלו פחות מסימפוטומים של מערכת העיכול, לעומת תינוקות שניזונו מתחליף חלב ללא פרוביוטיקה. מטרנה מהדרין ספיישל הינו תחליף החלב הראשון מסוגו המכיל פרוביוטיקה זו, המסייעת להבשלת המעי, כבר מגיל לידה. לאור הביקוש ושביעות הרצון הגבוהה של ההורים הגדילו לעשות במטרנה ומשווקים את המוצר באריזת נוחות גדולה של 750 גר', לבריאות ולשובע!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן