באירוע הופיעו זמרים חסידיים ואמנים בעלי שם * יו"ר חיים לילד הרב ראובן סקלר: "אך טבעי הוא שבחג החנוכה נשמח לכבודם של הניסים, שעוד יזכו בעז"ה החולים לראות בקרוב"

מסיבת חנוכה מרגשת התקיימה בחג החנוכה לעשרות חולי סיסטיק פיברוזיס ובני משפחותיהם. השמחה נערכה ברוב פאר והדר בגג של אולמי נאות ירושלים המפוארים בבני ברק בידי ארגון 'חיים לילד' המלווה ומסייע בכל ימות השנה לחולי מחלות הריאה.
אל אולמי נאות ירושלים המפוארים עלו ובאו עשרות החולים ובני משפחותיהם, שם התכבדו בכיבוד עשיר ומגוון ונהנו ממסיבת חנוכה שמחה וססגונית.
את האירוע כיבדו בהשתתפותם:
על בימת התזמורת פיזזו מיטב אמני הזמר תחת תזמורתו של יואלי דיקמן ובהם ר' מוטי שטיינמץ, ר' שלמה כהן, ר' יוסי ברגר, ר' מנדי וייס ר' איציק דדיה, מקהלת מלכות, רולי דיקמן ולהקת קוזקים .
המשתתפים נהנו מתוכנית אומנותית מושקעת בניצוחו של איש החסד ר' חונא דייטש ובהשתתפות זמרים חסידיים בעלי שם וקוסמים אשר הנעימו את זמנם של המשתתפים לשמחה של מצווה ובסיומו יתקיימו ריקודים כאשר כל משתתף יזכה לשי מכובד
דברי ברכה נשא יו"ר 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר שאמר בדבריו: "אנו מבינים היטב את האתגרים היום יומיים עימם מתמודדים החולים ובני משפחותיהם, ועל כן אנו שמחים שעשיתם את המאמצים והגעתם לשמוח לכבוד החג. אנו בארגון חיים לילד עסוקים כל השנה ללוות אתכם, ועל כן אך טבעי הוא שבחג החנוכה נשמח לכבודם של הניסים, שעוד יזכו בעז"ה החולים לראות בקרוב".
עיניים רבות דמעו עת שהחולים יצאו בריקודים לקול צלילי הזמר, והשמחה פרצה את הגבולות.
בארגון 'חיים לילד' ציינו לשבח את הגורמים שסייעו להצלחת המסיבה ובהם איש החסד ר' חונא דייטש, מנהלי אולם נאות ירושלים ר' שמואל קיסטר ור' ציון כהן אשר נרתמו באופן מיידי למען הילדים המיוחדים.
IMG-20161227-WA0012

IMG-20161227-WA0014

IMG-20161227-WA0018

IMG-20161227-WA0011