היוזמה החדשנית והמפתיעה ליזמים ועצמאים שעתידה להפוך עסקים חרדיים למילה האחרונה בתעסוקה

כל בעל עסק יודע כי להיות עצמאי זהו אתגר אמיתי. תפעול עסק עצמאי הינו משימה מורכבת; ראשית- ניהול נכון הוא חובה. הוא יוצר לעסק יציבות וביטחון, ועל מנת לנהל נכון את העסק נדרשים ידע רב וניסיון נרחב. שנית- עסק דורש תחזוק שוטף. על בעל העסק לדאוג ללקוחות ולשמר אותם, ליצור אמינות ומוניטין ולטפח שירות נאות. זאת בנוסף לתחזוק הטכני החשוב לא פחות- החל מבירוקרטיה וכלה בשיווק ופרסום. ושלישית- עסקים רבים זקוקים לדרכי מימון ומשאבים לתפעול השוטף. מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה 74 אחוזים מן העסקים העצמאיים המנוהלים נכון ובסביבה תומכת מתאימה, עשויים לממש את הפוטנציאל שלהם בצורה המיטבית.

אמור מעתה, תפעול עסק עצמאי והצלחת הדרך המורכבת אליו – תלויים בהתנהלות נכונה ובהתפתחות תקינה. עסק טוב דורש התייחסות לכל כך הרבה פרמטרים, איך עושים את זה?

מיטב המוחות כבר הגו בשאלה זו ופתרונות שונים קמו לעזר. אחד הפתרונות היותר מוצלחים הוא ה'האב'. מתחם עסקים קהילתי המספק שירותים ומרחב עבודה לבעל העסק. רעיון זה הפך מוכר ונפוץ ברחבי העולם, והצלחתו מוכחת. גם בארץ פועלים לא מעט האבים, אולם פעילותם מיועדת למגזר הכללי, בעוד שבמגזר החרדי לא קיים מענה מקצועי, איכותי ומספק לבעלי עסקים חרדיים. הצורך קיים, ועסקים חרדיים רבים עשויים להתפתח ולזנק קדימה לו רק יוכלו להיעזר בפתרונות לקידום עצמאיים ויזמים.

עתה, יוזמה חדשה ומפתיעה של עמותת 'אחים', קרן ק.מ.ח, והרשות לפיתוח ירושלים, עומדת להביא את בשורת ההאב גם לציבור החרדי. בלב ירושלים עומד להיפתח 'ביזמקס' – מתחם עסקים חדשני וראשון מסוגו. המתחם מיועד לגברים חרדיים תושבי ירושלים, שהינם יזמים, עצמאיים או בעלי עסק, הבוחרים לפרוץ קדימה ולקדם את העסק שלהם עשרת מונים.20161229_115653

איך זה עובד? עצמאים ויזמים מכל תחום מוזמנים להצטרף להאב המקצועי כ'חברי ביזמקס'. מטרת העל היא למקד את בעלי העסקים בליבת הפעילות של העסק ובקידום שלו, ולהעניק לו את מיטב הכלים לכך, בעוד שמגוון השירותים שמציע ההאב, עתיד לחסוך ולהקל על הטיפול בתיחזוק וניהול העסק. עבור חברי ביזמקס, ביזמקס הוא קהילה עסקית חרדית פורייה, מרחב עבודה בו ניתן לשכור עמדות עבודה או חדרים סגורים, ומעטפת שירותים מעולה, הכוללת שירותי ייעוץ, פיתוח עסקי, סדנאות, קורסים, סיוע במימון והלוואות, ואפילו לובי עסקים מפואר, קפיטריה ברמת על וחדר ישיבות מתקדם ומאובזר.

ההשקעה הנרחבת והמשאבים הרבים הטמונים בהקמת ביזמקס, עתידים בעזרת השם לפתוח את דלת ההצלחה לעשרות ומאות יזמים ועצמאים שלעסק שלהם כל הסיכויים הטובים לפרוץ קדימה ולהפוך לעסק יציב, מוביל ומתפתח ללא הפסקה.

לפרטים והרשמה לביזמקס, מתחם העסקים החדשני, לחץ כאן

http://bit.ly/2hNgOro