זו השנה ה-18 בה חברת 'מטרנה' מובילה, בשיתוף 'חסדי נעמי', את פרויקט החסד המוכר והאהוב על כולנו - 'מטרנה מצווה'.

ישנם פרויקטים שלעולם לא נס ליחם, וגם לאחר 18 שנה הם סמל לחסד אמיתי, פרויקט כזה הוא 'מטרנה מצוה' אותו מובילה חברת מטרנה בשיתוף 'חסדי נעמי'. פרויקט מטרנה מצוה הינו פרויקט חשוב ומרגש, המעניק לאלפי משפחות נזקקות במגזר החרדי, מזון לתינוקותיהן. מטרנה, המובילה את תחום תזונת התינוקות בישראל ומהחברות האהודות במגזר החרדי,  רואה חשיבות עליונה בחיבור הערכי אל הציבור החרדי, גם באמצעות מגוון מוצריה המתהדרים בכשרות מהדרין, גם במתן יעוץ והכוונה לאימהות במרכז לייעוץ תזונתי וכמובן גם בחיבור הרגשי – לחסד ולנתינה במגזר החרדי.  זו הסיבה שגם השנה, זו הפעם ה- 18, מטרנה וארגון הצדקה חסדי נעמי פועלים יחד על מנת להעניק למשפחות נזקקות, תחליפי חלב ודייסות, מתוך דאגה אמיתית לתזונת ילדיהם. כידוע, מטרנה פועלת מתוך שאיפה תמידית להיות הכי קרובים לאמא, הכי קרובים לאיכויות, לרגש, לחום ולרצון האימהי להעניק את הטוב ביותר לילדיה. מתוך השאיפה הזו עולה באופן טבעי החובה לדאוג לכל תינוק ותינוק, ובמיוחד לתינוקות נזקקים ומבצע החסד הוא הדרך הטובה והמתאימה ביותר להגשים את השאיפה הזו.

חברת מטרנה, חלוצת מזון התינוקות בישראל, מזמינה גם השנה את כלל הציבור לאסוף כפיות מתחליפי החלב של מטרנה או אריזות דייסות מטרנה, ולקחת חלק בחסד המופלא שעליו יאמר זו השנה ה- 18 , כה לח"י.

קרן זופניק- מנהלת השיווק בחברת מטרנה מוסיפה: "מדי שנה, אלפים רבים משתתפים במבצע מטרנה מצווה ועשרות אלפי כפיות ואריזות מטרנה מתקבלות במשרדי ארגון החסד 'חסדי נעמי'. פעילות האיסוף, הנעשית בין השאר גם באמצעות ילדים האוספים אריזות דייסות וכפיות מטרנה, ומביאים אותם לעמדות איסוף הקיימות במספר בתי ספר וגנים, היא דרך מושלמת להעביר אל הדור הבא מסר חינוכי של נתינה. ההיענות היא עצומה, בכל שנה מתקבלות עשרות שיחות טלפון מאנשים המפרגנים לחברת מטרנה ומעודדים אותנו להמשיך במבצע שנה אחר שנה. הידיעה שאלפי נשים אוספות כפיות במשך שנה, אומרת הכל, וכבוד הוא לנו לתרום אלפי חב' מטרנה ולדעת שתינוקות רכים, של משפחות הנזקקות לכך, נהנים מתחליף חלב מזין ואיכותי במיוחד. בהזדמנות זו אני רוצה לשוב ולהודות לשותפה הנאמנה שלנו לפרויקט החסד מחמם הלב הזה, לארגון 'חסדי נעמי' שזו השנה ה- 18 שהם יד ימיננו באיסוף הכפיות ולחלוקת אלפי האריזות למי שזקוק לכך "

אז איך עושים מצווה? אוספים כפיות תחליפי חלב מטרנה או אריזות של דייסות מטרנה, מציינים על החבילה "עבור מטרנה מצווה", מביאים אל תיבות "חסדי נעמי", או שולחים אל: "חסדי נעמי" רח' בר יוחאי 10 בני ברק, מיקוד 51553, ומצטרפים למצווה המרגשת. לפרטים נוספים חייגו – 03-6777-777.