עלייה בביקוש לעובדים חרדים בתחומי הביטוח והפיננסים

חברת בראשית – המובילה את עולם התעסוקה החרדי, מצביעה על מגמה חדשה וחיובית בתחום הביטוח והפיננסים: שדרוג בתנאי העבודה והשכר, בעקבות ביקוש גובר לעובדים איכותיים בתחומים אלו

בשנה האחרונה נקלטו למעלה ממאה וחמישים ! עובדים חרדיים בחברות מובילות בתחום, באמצעות חטיבה ההשמה הארצית של 'בראשית'. מומחי ההשמה של 'בראשית' מדווחים על שיפור משמעותי בשביעות הרצון של העובדים בתחומים אלו, כתוצאה משיפור תנאי העבודה ושדרוג רמות השכר במשרות אלו.

ר' גדעון קופרמן – מנכ"ל חברת 'בראשית' מדגיש כי, שדרוג התנאים במשרות אלו מהווה בשורה תעסוקתית מצוינת עבור בוגרות הסמינרים, שחלקן כבר השתלבו בהצלחה במשרות בתחומי הביטוח והפיננסים, ומפרנסות את משפחתן בכבוד. "עובדות ששולבו לפני עשור ויותר בחברות פיננסיות באמצעות 'בראשית' התקדמו במהלך השנים לתפקידי מפתח כמנהלות צוותות, רפרנטיות מקצועיות ועוד מגוון תפקידים ניהוליים מקצועיים המהווים את חוד החנית המקצועית בחברות אלו. חטיבת ההשמה מציעה מגוון משרות בחברות ביטוח ופיננסים הממוקמות במרכז הארץ, בתנאי שכר מעולים ובסביבת עבודה נפרדת ומותאמת לאורח החיים החרדי. בימים אלו נפתחו גם משרות אם עם שעות עבודה המותאמות לצרכי המשפחה. מדובר בהזדמנות עבור נשים המבקשות להתפרנס בכבוד בתחום מקצועי מרתק ומתגמל היטב, כאשר העובדות המתאימות מתקבלות מידית לעבודה ומתחילות בהכשרה על חשבון המעסיק, תוך שהן מקבלת שכר מלא על תקופת ההכשרה".

חטיבת ההשמות הארצית של 'בראשית', בניהולו של משה לוין, מתמחה באיתור והשמת עובדים איכותיים מהמגזר החרדי למגוון משרות בכל תחומי העשייה במשק. במעל עשר שנות פעילותה השימה החטיבה אלפי עובדים חרדיים במגוון משרות בחברות המובילות בישראל. מומחי ההשמה ב'בראשית' מעניקים ייעוץ תעסוקתי מקצועי למחפשי עבודה, כולל סיוע בהכנת קורות חיים, וכן הדרכה וליווי לעובד ולמעסיק לאורך כל תהליך ההשמה וגם לאחר הקליטה במקום העבודה. לחברה מאגר גדול ועדכני של משרות המותאמות לצרכי העובד החרדי, כולל משרות שאינן מצריכות ניסיון קודם, משרות עם הכשרה על חשבון המעסיק, משרות אם בשעות מותאמות ומשרות ניהול מתקדמות עבור משפרי תעסוקה, והכול בתנאי שכר טובים וסביבת עבודה הולמת.

לחברת 'בראשית' מרכזי תעסוקה מתקדמים לאישה החרדית באשדוד ובאלעד, במודל המותאם לצרכי הקהילה. כמו כן מפעילה החברה עבור עיריית ירושלים מרכז הכוון תעסוקתי לקהילה החרדית בירושלים, בשיתוף עם קרן קמ"ח. חטיבה ייעודית ב'בראשית' מתמחה באיתור והשמת עובדי היי טק איכותיים, כולל גיבוש קבוצות והכשרתן לתחומים ספציפיים

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *