בהנהלת מכבי מחוז ירושלים הוחלט למנות את ר' אבי ארנטרוי ממובילי הקהילה התורנית ברמת אשכול למנהל המרכז הרפואי החדש

מכבי שירותי בריאות מחוז ירושלים נערכת לקראת פתיחת המרכז הרפאי ברמת אשכול, עם פתיחת המרכז הרפואי משלימה מכבי את המרכז הרפואי העשירי במספר במהלך השנתיים האחרונות.  המרכז הרפואי של מכבי שירותי בריאות ישרת את תושבי רמת אשכול והסביבה.

פתיחת המרכז החדש ממשיכה את התרחבות מכבי שרותי בריאות במרחב ירושלים. בישיבת עבודה מיוחדת שהתקיימה השבוע בהנהלת מכבי מחוז ירושלים, הוחלט פה אחד למנות את ר' אבי ארנטרוי ממובילי הקהילה התורנית ברמת אשכול למנהל המרכז הרפואי החדש.

מכבי ממשיכה במלא עוצמתה את הפעילות הנרחבת בירושלים רבתי ובריכוזי הקהילה החרדית בעיר. אין ספק כי האוכלוסייה החרדית גדלה בעקביות עם השנים והיא דורשת מענה ראוי בכל הנוגע לעולם הרפואה, זאת הסיבה שמכבי מתפתחת בלי הפסק. תוצאות המעברים מוכיחות על שביעות רצון רבה בקרב המגזר החרדי. במכבי מודעים כל העת לצרכים המיוחדים של המגזר החרדי ובהתאם לכך גם משקיעים משאבים רבים בפעילויות קידום בריאות המותאמות לצרכי האוכלוסייה ולנגישות הרצויה.

לדבריו של ראש מחוז ירושלים מר גידי לשץ: בשנתיים האחרונות שינתה מכבי את מערך הבריאות בירושלים, מכבי השקיעה משאבים רבים ופיתחה משמעותית את שירותי הרפואה בעיר. ראש המחוז מדגיש, כי מגמת ההתרחבות וההתעצמות של מכבי בירושלים תימשך, בדגש על פריסת שירותים ומכונים, התאמת השירותים לצרכי החברים, השתלבות בקידום בריאות בקהילה ועוד, לרווחת אלפי החברים המצטרפים בכל מעבר למכבי. מר לשץ הביע שביעות רצון רבה מנתוני המעבר האחרון והוסיף כי הגידול המשמעותי במספר החברים המצטרפים למכבי בקרב המגזר החרדי בעיר – היא ההוכחה לטיב השרות שלנו ואנחנו נמשיך להרחיבו ולשפרו.

ראש המחוז אישר את מינויו, קידם בברכה את המנהל החדש ר' אבי ארנטרוי, ואיחל לו הצלחה רבה בתפקידו וציין כי מה שנדרש ממנהל במכבי הוא יחס ושירות אישי לכל חבר וחבר. הדגש במרכז הרפואי החדש כמו בכל המרכזים במחוז ירושלים, ניתן על שירות אישי ואנושי, תוך הבנת צרכי הקהילה. מר לשץ מוסיף, כי הנהלת מכבי עומדת בקשר הדוק עם הרבנים על מנת להתאים את השירותים לאורח חיי התושבים, נמשיך להנגיש ולהתאים את השירותים שלנו לטובת כלל חברי מכבי, תוך הרחבת מגוון השירותים ושיפור הקשר עם הקהילה".