אחלה מעשירה את סעודות השבת ב - 2 סלטים חדשים סלט גזר מרוקאי וסלט ארטישוק

חדש מסלטי אחלה! סלט גזר מרוקאי וסלט ארטישוק וגזר, שני סלטים ייחודיים בטעמים ביתיים, אותנטיים ועם חומרי גלם משובחים, במרקם עשיר ועם חתיכות ירק עסיסיים במיוחד.

 

השבת מתארכת? איזה תענוג! כעת יש יותר פנאי לסעודה שלישית מלאה בכל טוב, עשירה בסלטי אחלה הביתיים והאהובים על כל המשפחה, בזכות הטעם המוכר והמגוון העשיר של הסלטים.

ובימים אלה, אחלה של שטראוס מזמינה אתכם להוסיף אל התפריט את הסלטים החדשים: סלט גזר מרוקאי וסלט ארטישוק וגזר שמתווספים לסדרת סלטי טעמי השוק המיוחדים של אחלה. בנוסף, כדי שתוכלו ליהנות בארוחה ממגוון טעמים, אחלה מציגה בימים אלה גם את סלט מטבוחה וסלט חציל קלוי על האש האהובים, שעד היום היו באריזות של 500/400 גרם, גם באריזת 250 גרם, כך שתוכלו לשלב מגוון גדול יותר של סלטים וטעמים בסעודה. הסלטים החדשים במשקל קטן מיועדים לצריכה בפרק זמן קצר. ניתן לאכול אותם כארוחה, נשנוש נחמד מהקופסא עם מזלג או כתוספת צבעונית וטעימה לשולחן הסעודה.

אתם מוזמנים להמשיך ליהנות כמובן מסלטי אחלה המוכרים והאהובים – חומוס וטחינה משובחים ומסלטי הירקות – כרוב אדום עם מיונז ייחודי ואיכותי, מטבוחה העשויה מעגבניות ופלפלים בבישול ארוך ובתיבול פיקנטי ממש כמו בבית, חציל בטעם כבד, פלפלים קלויים מרצועות פלפלים טריים וקלויים ממש כמו בהכנה ביתית ומעוד סלטים מיוחדים וטעימים כמיטב המסורת של אחלה.

 

כשרות: שארית ישראל