המרכז הוא בשורה עבור תושבי שכונת רחובות החדשה שייהנו ממגוון רחב של שירותים ומרכז רפואי מרווח, חדיש ומתקדם

מכבי שירותי בריאות ממשיכה להתרחב ברחובות וממשיכה לפרוס את מגוון שירותיה ל29,000 תושבי רחובות חברי מכבי. השבוע נחנך המרכז הרפואי החדש של מכבי שירותי בריאות ברחובות. מדובר במרכז הרפואי  הגדול והחדיש ביותר בשכונת רחובות החדשה.

המרכז החדש ממוקם במרכז המסחרי השכונתי, אזורים סנטר. בתום שנים רבות של מאמצים ומשא ומתן עם יזם המבנה, הגיעו במכבי לפשרה עם היזם וחתמו על הסכם להקמת המרכז הרפואי החדש.

בשנתיים האחרונות המבנה תוכנן, עוצב ואובזר וכיום זמין ומותאם להעניק מגוון שירותי רפואה תחת קורת גג אחת, לתושבי השכונה. מיקומו של המרכז החדש בולט במיוחד- הוא נמצא בלב השכונה וצמוד לכל השירותים הנותנים מענה לתושבי השכונה.

השירותים שיוענקו במרכז מותאמים לאוכלוסיית המשפחות הצעירות המאפיינות את תושבי השכונה ולכן יכללו בעיקר שירותי רפואת משפחה, ילדים נשים ועיניים.

בנוסף, יעמדו לרשות המטופלים מגוון שירותי רופאים מומחים ביניהם אורתופדיה, כירורגיה, אורולוגיה, נוירולוגיה, נפרולוגיה ואנדוקרינולוגית ילדים. במרכז יינתנו שירותי אחות, מעבדה ומזכירות.

בהמשך, צפוי להיפתח במרכז המסחרי, סניף של רשת סופרפארם, לה הסכם עם מכבי ומכבדת את מרשמי בית המרקחת.

ד"ר מרדכי חג'בי מנהל מכבי ברחובות: " אני נרגש וגאה לראות את המרכז הרפואי החדש פתוח ופועל. עמלנו רבות על מנת לגרום לזה לקרות. היו הרבה אתגרים בדרך שאת כולם צלחנו, וכיום ניתן לומר בוודאות שיש לתושבי רחובות החדשה סיבה לישון בשקט- הם נמצאים בידיים הכי מקצועיות שיש. אני קורא לכל תושבי השכונה להגיע ולקבל את שירותי הרפואה קרוב לבית בצורה היעילה והמקצועית ביותר, כמו שרק מכבי יודעת לתת".