כך תהפכו למפתחי תוכנה מצטיינים ותרוויחו 21,500 ₪ בחודש

חברת 'פיתוחים', מייסודה של חברת 'בראשית' ושותפים נוספים, מציעה מסלול הכשרה לעולם ההיי-טק בתוך שנה וחצי בלבד, במימון מלא כולל מלגת קיום, לבעלי יכולת לימודית גבוהה במיוחד וללא ידע מקדים בתחום • ה'שפיצים' שיעברו את מבחני ההתאמה בהצלחה יחלו בתוכנית ההכשרה שבסופה ישובצו למשרות פיתוח תוכנה בשכר גבוה בחברות המצליחות והמובילות בתחום
 • מהילדות המאושרת ועד הרגע הנורא מכל

  תוכן מקודם

 • קיום מצוות שמיטה בהידור: לא שכירות. לא שותפות. בעלות אמיתית!

  תוכן מקודם

 • רוצה לזכות אחרים ולזכות בעצמך? הכנס עכשיו>>

  תוכן מקודם

 • "אמא, מי יברך אותנו בערב יום כיפור?" יתומי משפחת טימסיט מסרבים להינחם

  תוכן מקודם

מאז הושק מסלול ההכשרה הייחודי בהיי-טק של חברת 'פיתוחים', נרשמה התעניינות רבה של הציבור במסלול הכניסה האיכותי והמהיר ביותר – גם ללא כל ידע מקדים בתחום! ענף ההיי-טק ידוע כתחום שבו השכר הממוצע לבעלי ניסיון של שלוש שנות עבודה עומד על כ-21,500 ₪ בחודש (לפי סקר ממוצע משכורות לשנת 2017 בתחום ההיי-טק), כאשר ככל שהניסיון והוותק גדלים גם השכר ממשיך לטפס.

מדובר על מסלול יוקרתי שנבנה על בסיס מודלים של תוכניות הכשרה למחוננים באקדמיה ובתעשייה בארץ ובעולם והותאם במיוחד עבור קהל חרדי. המסלול מורכב משלב של הכשרה איכותית, ממוקדת, אינטנסיבית ומהירה מאוד, כאשר המסיימים אותה בהצלחה ישובצו בחברות המצליחות והמובילות בענף ההיי-טק. המסלול הייחודי של 'פיתוחים' משלב את בוגריו בעבודה עם שכר מכובד כבר בתוך כשנה וחצי, כאשר בידיהם ידע מלא בתחום כמו בוגר מצטיין של מסלול אקדמאי במדעי המחשב או הכשרת עילית מקבילה – ובנוסף, מסלול ההכשרה הייחודי חושף אותם לענף ההיי-טק ברמה כזו שבה הם נחשבים לבעלי ניסיון של ממש.

"מסלול ההכשרה הוא אינטנסיבי ואחרי שנה וחצי התלמידים כבר יוכלו לקבל משרות מובילות בהיי-טק. אנחנו לא מוותרים בכלום על הדרישות האקדמית כשהמסלול מקביל ללימודי מדעי המחשב בכל האוניברסיטאות בעולם", מסביר דניאל קרמר, שהקים בעבר את התוכנית למצוינות אקדמית לנוער באוניברסיטת תל אביב ופיתח את מתודולוגיית ההכשרה הייחודית של 'פיתוחים'. לדבריו, "הרגלי הלמידה הישיבתיים הם מוצלחים ביותר ומתאימים לענף היי-טק, כך שכל מה שנותר כעת הוא לאתר את המוכשרים, העילית שבעילית".

תכנית 'פיתוחים' מעבירה מבחנים שמטרתם לסנן ולאתר את ה'שפיצים', בעלי התפיסה החדה וההתאמה המלאה לענף ההיי-טק, גם כאשר הגיעו ללא כל ידע מקדים בתחום. עד כה התקיימו כבר ארבעה מחזורים של מבחני התאמה לנרשמים, כאשר רבים מהנבחנים בעלי הדירוג הגבוה ביותר הצטרפו אל מסלול ההכשרה הייחודי של 'פיתוחים'.

בשבועות הקרובים ייערכו עוד מספר מחזורים של מבחני ההתאמה, ובתחילת החורף ייפתחו ב'פיתוחים' את מסלול ההכשרה בפועל. התוכנית תתקיים בבני ברק ובאווירה חרדית. בקיצור, אם אתה "שפיץ" אמיתי, המקום שלך הוא ב'פיתוחים'. התוכנית מיועדת למי שקיבל היתר מרבותיו.

לפניות והרשמה 074-7607400 או כאן.


Share on email
שתפו במייל

כתבות קשורות

הסוד ליצירת הרגל חדש תוך דקה אחת
יתרונות של מעבדה פרטית
חברת H&M משכירה חליפות חינם ל-24 שעות
עם איזו נעל תלכי לתפילות יום הכיפורים?
השוואת ביטוח משכנתא - כל הטיפים החשובים שאתם חייבים להכיר טרם בחירת ביטוח המשכנתא שלכם
פגשתי את הממציא של הפאזל תלת מימד
מתנה מהלב: רעיונות למתנות לשנה החדשה
ג'וני ווקר, ה"מייבין" יבין
תטהרו לכם חג באווירה בריאה יותר
חתומים על יותר מ-73 שנים מתוקות
יוגורט אקטיביה פרי עם מנגו וצ'יה
שירות עם חיוך בכל מצב בזמנים שמחים ובזמנים מאתגרים מרכנתיל ממשיכים ללוות אתכם
מותג התה הקר פיוז-טי פותח את השנה החדשה עם קמפיין שמשאיר חותם לסדרת פיוז-טי במגוון שילובי טעמים מרעננים
אף אחד לא נותר מאחור: 'כלל' ביטוח היחידה שהמשיכה כרגיל את ביטוח הנסיעות לאומן
המדריך לתכנון חתונה חרדית
ניקוי ספות עור: 3 דגשים חשובים לניקוי מוצלח
איתכם גם בצעד הבא
החל מבצע הבדיקות הסורלוגיות הארצי

תגובה אחת

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו