זו השנה השלישית שמכבי מסיימת עם למעלה מ-21,000 מצטרפים חדשים נטו# בגלל השירות, בגלל הקדמה והאיכות הרפואית

במהלך אירוע שנערך בירושלים נחשפו המשתתפות לפעילות הענפה של מכבי לקידום אורח חיים בריא במשפחה, כאשר היא דואגת להנגשת כלל שירותי הרפואה לכלל החברים תוך התאמה לאורח החיים של הקהילה, וכן מגבירה מודעות לקיום חיים בריאים.

השתתפות מכבי באירוע עמדה השנה בסימן ההצלחה הגדולה של מכבי בהצטרפות עשרות אלפי חברים חדשים והתפתחות והתרחבות משמעותית של מכבי שירותי בריאות ברחבי הארץ, במרכזה פתיחת סניפי מכבי חדשים תוך הנגשת שירותי הרפואה והתאמתם לאורח חיי האוכלוסייה בכל המחוזות.

מכבי שירותי בריאות הינה הקופה המובילה בכל הריכוזים החרדיים ברחבי הארץ, הודות לפריסה מלאה של רופאים, מרפאות, מכונים ונגישות מרבית לכלל שירותי הרפואה הנדרשים ונתפסת כהכי טובה בשירות הרפואי, הכי מתקדמת והכי טובה למשפחה", אומרים בהנהלת מכבי. "מכבי מעניקה את שירותי הבריאות הטובים בישראל והיא הקופה המובילה בשיעור הרופאים המומחים העובדים בה, פריסת רופאים ומרפאות מותאמות למגזר החרדי, מוקדי חירום המופעלים בשעות הערב, מוקדי שבת המופעלים על ידי רופאים שאינם יהודים ועוד".

באירוע המרכזי שנערך מול אלפי המשתתפות, הרצתה על תנופת ההתפתחות של מכבי, מנהלת השיווק הארצית במכבי שירותי בריאות הגב' נירית בן קיש שנכנסה לתפקיד לאחרונה לאחר שהגב' טוני כהן מונתה לתפקיד ראש אגף שירות ושיווק של מכבי.

את דבריה פתחה "לאחר שנה מוצלחת ביותר במכבי, הגענו להישגים גבוהים במיוחד. רק לאחרונה התפרסמו נתוני משרד הבריאות המצביעים על כך ששוב זכתה מכבי למספר המצטרפים הגבוה ביותר מקרב כל קופות החולים בישראל. מדובר ב-21,000 חברים חדשים שהצטרפו אלינו רק בשנה האחרונה. הציבור הצביע שמכבי מובילה את מערכת הבריאות בישראל. אין ספק שנתונים אלו מוכיחים על השקעה רבה ברפואה למען החברים".
בנאומה הדגישה הגב' בן קיש את ההצטרפות הגדולה של החברים בירושלים ואת תנופת הפיתוח של מחוז זה בניהולו של ראש מחוז ירושלים והשפלה מר גידי לשץ. "כשאנו מדברים באירוע הנמצא בירושלים, חשוב לעדכן מה שקורה במכבי גם בירושלים. על פי נתוני המעברים בין קופות החולים בירושלים, תושבי העיר בוחרים במכבי שירותי בריאות כקופה המובילה בעיר. בשנתיים האחרונות נפתחו עשרה מרכזים רפואיים חדשים בעיר, לצד שיפור מתמיד של המרכזים הקיימים. עשרות מכשירי אולטרסאונד מהמתקדמים ביותר בעולם, הוכנסו לסניפי מכבי ברחבי ירושלים. למכבי שיתוף פעולה עם בתי החולים בעיר, מוקד לילה ומוקד שבת על מנת שחברי מכבי יוכלו לקבל שירות זמין בכל עת. כמו כן נפתחו 10 מרכזים רפואיים, עם שירותי רפואה איכותיים ומקצועיים ביותר, וטכנולוגיה מתקדמת ביותר.
בבני ברק המחוז שבניהולה של ראשת המחוז הגב' דבורה חסיד, אנו הקופה המובילה בעיר עם למעלה מ- 91,000 חברים ומרכז רפואי ענק, עם פריסת שירותים רחבה ביותר של כ-200 רופאים במגוון תחומים בכל רחבי העיר, וכידוע לפני מספר שנים היינו הראשונים שחתמו על שיתוף פעולה מלא עם מעייני הישועה".

ואם מדברים על ההתפתחות המקצועית בל נשכח את אשדוד, בו פתחה אסותא מקבוצת מכבי את בית החולים החדיש והמתקדם בארץ.
בהמשך דבריה אמרה הגב' בן קיש "הדבר הכי חשוב לכולנו כאימהות זה הבריאות של הילדים שלנו. יש דברים של יום יום כמו צינון קל, יש דברים שקשורים בצרכנות של בריאות כמו משקפיים שכל אמא לילד או ילדה שמרכיבים משקפיים יודעת באיזו תדירות צריך לקנות זוג חדש. רק בבני ברק 13,000 ילדים קבלו בזכות "מכבי שלי" משקפיים השנה.
גם רפואת השיניים במכבי היא המובילה בתחום והזולה ביותר, טיפולי שיניים במכבי שלי ניתנים ב-22 שקל בלבד אין דבר כזה בשום מקום אחר.
אני ממליצה לכל אחת ואחת מכן לבדוק מה הכי טוב למשפחה שלה. אני בטוחה שאחרי שתבדקו את הדברים החשובים באמת, לא את הגימיקים השיווקיים… אף אחת מכן לא תתפשר על פחות ממכבי, כי יש קופות חולים ויש מכבי".
הרב משה שלזינגר מנהל השיווק למגזר החרדי ציין כי אירועים חשובים מעין אלו מהווים פלטפורמה מצוינת מבחינת מכבי לקיים פעילות קידום בריאות ולהביא להגברת המודעות לקידום נושאי בריאות בקרב חבריה, ומכאן נבעה ההחלטה להשתתף בכנס מיוחד זה.

מכבי שירותי בריאות הינה הקופה המובילה בכל הריכוזים החרדיים ברחבי הארץ, הודות לפריסה מלאה של רופאים, מרפאות, מכונים ונגישות מרבית לכלל שירותי הרפואה הנדרשים ונתפסת כהכי טובה בשירות הרפואי, הכי מתקדמת והכי טובה למשפחה", אומרים בהנהלת מכבי. "מכבי מעניקה את שירותי הבריאות הטובים בישראל והיא הקופה המובילה בשיעור הרופאים המומחים העובדים בה, פריסת רופאים ומרפאות מותאמות למגזר החרדי, מוקדי חירום המופעלים בשעות הערב, מוקדי שבת המופעלים על ידי רופאים שאינם יהודים ועוד.