מרכנתיל ממשיך ומשדרג את הטכנולוגיה והאפשרויות ביישום הסלולרי במכשירים הכשרים

שודרגה בשבועות האחרונים האפליקציה הסלולרית של הבנק המותאמת לטלפונים חכמים המאושרים על ידי ועד הרבנים לענייני תקשורת

מרכנתיל ממשיך להשתדרג ולהתאים את השירותים הדיגיטליים הישירים גם ללקוחות הבנק החרדים. בין היתר, שודרגה בשבועות האחרונים האפליקציה הסלולרית של הבנק המותאמת לטלפונים חכמים המאושרים על ידי ועד הרבנים לענייני תקשורת. נזכיר כי בנק מרכנתיל הטמיע כבר עתה את הנחיית בנק ישראל לאפשר ללקוחות לקבלת סיסמאות בהודעה קולית לצורך ביצוע אימות בנקאי ומתן מענה ללקוחות.
החידושים האחרונים בשירותי הבנקאות הישירה ובאפליקציה הסלולרית כוללים: קבלת דואר מרכנתיל לתיבת הדואר האישית – משתמשי השירותים הדיגיטליים האישיים של הבנק יכולים כעת לקבל את דואר מרכנתיל לתיבת הדואר האישית במקום לקבלם בדואר הביתי הרגיל. חשוב לציין כי השירות מוגן בקוד אישי אותו ניתן לקבל באמצעות הודעה קולית למכשיר הטלפון הכשר. חידוש נוסף בבנקאות הישירה – ניתן לקבל באופן בטוח ויעיל תדפיסים ושאילתות אודות החשבון, שישלחו למייל האישי של הלקוח בקובץ מוצפן אותו ניתן לפתוח רק עם הקשת קוד אישי שיתקבל כפי שצויין באמצעות הודעה קולית.
במסגרת הטמעת החידושים הטכנולוגיים ניתן מעתה לצפות באמצעות היישום הכשר של מרכנתיל גם בכל תנועה בטבלת תנועות בעו"ש, וניתן לבצע באמצעותו העברות מט"ח לבנקים בארץ ובחו"ל עד 10,000 שקלים להעברה בודדת ועד 15,000 שקלים בחודש.
בנוסף, ניתן לעדכן את הפרופיל האישי ופרטים אישיים כגון: טלפון נייד וכתובת דוא"ל, להצטרף לשירותים ולהוסיף תחומי פעילות בחשבון באמצעות כניסה לעמוד הפרופיל שלי – בלשונית נפרדת שנקראת "הערוצים והשירותים שלי". כמו כן בלשונית זו ניתן גם לקבע את הסיסמה כסיסמה קבועה.
תומר פרג, עוזר בכיר למנכ"ל ומנהל האגף לשיווק וקידום עסקים במרכנתיל: "האפליקציה הסלולרית הכשרה של בנק מרכנתיל מקלה על התנהלות הלקוחות. מדובר ביישום זמין בכל מקום ובכל שעה ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים, המאפשר לקבל מידע מגוון ולבצע פעולות בקלות. אנו שוקדים באופן שוטף להרחיב ולהוסיף אפשרויות מידע ופעולות, וכבנק שפעיל בקרב האוכלוסייה החרדית – בנינו את היישום כמותאם למכשירים הכשרים. מעבר לכך, בכל אותן פעולות הדורשות שימוש בקוד אימות – מעתה יקבל הלקוח את קוד האימות באמצעות הודעה קולית לטלפון הנייד שלו במקום קבלת מסרונים שאינם נתמכים במכשירים הכשרים".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *