תתקדמו לבריאות

עבודה בתחום הבריאות לציבור הנשים עכשיו במשרות מצויינות והזדמנות תעסוקתית מעולה בכנס התעסוקה של מרכז 'כיוון'
 • "אדם אציל נפש" התגובות על פטירתו של פרוש

  תוכן מקודם

 • ביתר: אברך בן 32 קיבל התקף לב ונפטר בבית החולים

  תוכן מקודם

 • ברוך דיין האמת: הרב ברוך יהושע דים, אב לעשרה ילדים

  תוכן מקודם

 • שלא ישמע עוד שוד ושבר בגבולו ויזכה לבריאות הנפש ואריכות ימים

  תוכן מקודם

בשיאו של החורף מפתיע מרכז 'כיוון' עם מיזם חדשני ויוצא דופן, כנס תעסוקה לנשים. כנסי מרכז 'כיוון' המופקים לתועלת הציבור מידי כמה שבועות במגוון רחב של תחומי תעסוקה ועניין, כבר צברו להם שם והצלחה מרובה. אך הפעם, בשונה משאר הכנסים הפונים בדרך כלל לקהל גברי, פונה המרכז לקהל אחר, קהל הנשים הירושלמיות, המחפשות לשפר את התעסוקה שלהן, ולקדם אותה למשרה טובה יותר במקומות עבודה איכותיים ויציבים.

עולם הבריאות עושה צעדים גדולים בשוק התעסוקה במהלך השנים האחרונות. מגוון התחומים הכלולים בו הולך ומתרחב, מסגרות לימוד רבות לתחומים רפואיים ופרא רפואיים מייעדות עצמן לציבור החרדי או פונות אליו, ומאפשרות גישה למקצועות איכותיים ומתקדמים. בנוסף, קיים מגוון רחב של משרות איכות בתחום שאינו מצריך הכשרה ספציפית והמיועד לנשים שפשוט רוצות לעבוד – ובמקום איכותי. לנוכח הפוטנציאל הטמון בשוק התעסוקה הענק הזה, בחרה מחלקת קשרי מעסיקים של מרכז 'כיוון' לחשוף מבחר גדול של משרות כאלה לציבור הנשים, בכנס מושקע וראשון מסוגו במגזר החרדי.

הכנס, הראשון מסוגו במגזר, שיתקיים ביום שני כ"ח טבת (15.1), יארח את כל ארבעת קופות החולים של ישראל לבוקר שכולו בשורה. נציגי מאוחדת, לאומית, כללית ומכבי, ישתתפו בכנס עם מיטב הבכירים של יחידות משאבי האנוש. בסבב של הרצאות חשיפה על המשרות המוצעות תוכלנה המשתתפות להתרשם ממגוון אפשרויות התעסוקה בקופה, ולעמוד על ייחודיותה של כל קופה מול האחרות. כך תינתן האפשרות לכל משתתפת לבחור בקופה המתאימה לה ביותר לצורך הגשת מועמדות למשרה רלוונטית.

בין הנושאים שיועלו לדיון בכנס ידובר על שילוב נשים חרדיות, חשיבות העסקה מגזרית בקופות, הדרכה והכשרה לקידום ופיתוח אישי, תחומי העסקה שונים ועוד. לאחר חשיפת הקופות וההיכרות הראשונית, תפגושנה המשתתפות באופן פרטני את נציגי קופות החולים בדוכנים ברחבי המרכז. שם יענה צוות מקצועי על שאלות ויספק מענה לכל פונה, כשגולת הכותרת של הכנס תהיה הגשת מועמדות למשרות בקופות השונות על פי בחירה והתאמה. במקביל תבקרנה המשתתפות בחדרי סדנאות וטעימות משירותי מרכז 'כיוון' ככלים מעולים להתקדמות נאותה בשוק התעסוקה.

החידוש המרענן שמביא הכנס בכנפיו מעורר עניין רב וההרשמה בעיצומה. זוהי הזדמנות ייחודית להתפתחות תעסוקתית ולרכישת משרה מעולה בגופים החזקים במשק

כתבות קשורות

בתמיכתם של גדו"י: אלפים מתחסנים בחיסון שלישי במתחמי החיסונים של מאוחדת
האם תינוקכם סובל מאסתמה של העור?
מהו הליך גילוי מרצון?
יש לכם משפחה מוזיקלית? אוראו במבצע קיץ שיגשים לכם את החלום
להיות 100% אמא זו מתנה!
תכשיטי כסף מעוצבים - הכי יפה לך מיוחד ומקורי
הכירו את סער פילוסוף – אושיית רשת מעניינת
הנשיא ריבלין למקבלי אות הנשיא להתנדבות: "הרחבתם את ליבי בשבוע האחרון לכהונתי"
פיצה משפחתית במתנה הקטנֹעם של טרה חוזר
סדרת המזגנים החדשה של אלקטרה - 'EXCLUSIVE AIR' מביאה את ניחוחות מלונות היוקרה של רשת ישרוטל אליכם הביתה
הדרך הקלה למאפים טעימים עם ערכים תזונתיים מוספים
קנאת סּוּפְרִים סדרת מזגני תדיראן סוּפְרִים SUPREME

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן